Deniz Kuvvetleri Sığınağı Nasıl Olunur?

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.


Bir Deniz Kuvvetleri SEAL (Deniz-Hava-Kara) haline gelmek zorlu koşullar altında bir takımın bir parçası olarak çalışırken aşırı fiziksel uygunluk, zihinsel zindelik ve hızlı kararlar vermeyi gerektirir. Askerdeki en yüksek ücretli askere alınmış işleçlerdir ve iyi bir sebepten ötürü – bu sadece bir kaçının zihinsel ve fiziksel olarak yeterince güçlü olduğu bir görevdir. Bitkinin kreminin kreması ile yapabileceğinizi düşünüyorsanız, okuyun.

Gereksinimleri karşıladığınızdan emin olun. Başvurular 28 yaş ve altı erkeklerden kabul edilir. Bir yaşından feragat talebinde bulunabilirsiniz (29’dan 30’a kadar olanlar için). Yaş feragatları vaka bazında incelenir.

Eğer 17 yaşındaysanız, bir ebeveynin imzasını yazabilirsiniz.
Daha önce Navy SEAL deneyimine sahipseniz ve bir memur olmak istiyorsanız, 33 yaşına kadar hak kazanırsınız.

SEALS, 20/70 vizyon altında olmalı ve 20-25 vizyona kadar düzeltilmelidir. En kötü göz 20/40, en iyi göz 20/40 olabilir

Her türlü renk körlüğü diskalifiye edilir.

ABD Donanması SEAL’i olmak için, doğuştan veya doğallaştırılmış bir ABD vatandaşı olmalı ve İngilizce’yi akıcı bir şekilde okuyup yazmalıdır.

Deniz Kuvvetlerine katılmadan veya bir SEAL olacağından, gizli bir güvenlik izni vermeniz gerekir. Bunu yapmak için, lekesiz bir kayıt olması önemlidir. Yakında bir suç işlenmeyi planlıyorsanız, planlarınızı değiştirin.

Sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda zihinsel ve psikolojik olarak da iyi olmanız önemlidir. Bu özellikler eğitiminiz sırasında değerlendirilecektir.

Fiziksel olarak uyum sağlayın. İngilizce dilinde, yaşayacağınız eğitimi yeterince tanımlayabilecek bir sıfat yoktur. Dehşet verici, son derece drenaj, sizi sınırlarınıza zorlamak için tasarlanmış ve zaman zaman tortu olan sadece onu tanımlamaya başlar. Eğitime başlamadan önce başlayın. SEAL web sitesinde, burada mevcut olan pronto kullanmaya başlamanız gereken bir eğitim kılavuzu bulunmaktadır. Gerekli olmasa da, yüzme ve SCUBA becerilerinizi daha sonra değil, daha çabuk bilemek iyi bir fikirdir. Size öğretmek için zaman alacak olsalar da, bunu nasıl yapacağınızı zaten biliyorsanız çok daha kolay olacaktır.

Yerel Donanma görevlisinizi ziyaret edin. Donanma Mührü olmak için orduya girmelisiniz. İş arkadaşınızı ziyaret edin ve onlara niyetlerinizi söyleyin. Yukarıdaki tüm gereksinimleri size soracaklar ve bir ASVAB (zihinsel yeteneğinizi belirlemek için alacağınız test) uygulamasını yöneteceklerdir. Bir SEAL Mücadelesi Sözleşmesi istediğinizi belirtmeniz önemlidir. Eğer Deniz Kuvvetleri’ne girer ve daha sonra bir SEAL olmaya karar verirseniz, $ 12,000 SEAL giriş bonusu almazsınız. Bir bonus alacaksın, sadece dik olmayacak.
İşvereni ziyaret ettiğinizde, doğum belgenizi, Sosyal Güvenlik kartınızı, yaşadığınız ve çalıştığınız 10 yıllık bir geçmişi, isim, telefon numarası ve adresi olan üç referansı ve bunu doğrulayabilecek kişilerin isimlerini ve adreslerini yanınıza alın. bilgi. Her şey yolunda giderse, Donanma görevlisi sizi bölgesel Deniz Harp Özel Harekatı / Özel Harekat Mentoru veya koordinatörüyle temasa geçirecektir. PST (Fiziksel Tarama Testi) için antrenman yapmanıza yardımcı olacaklardır. Aynı zamanda Gecikmeli Giriş Programına hak kazanan PST’nizi de verecektir. Belirli yerler ve bilgiler, bilmesi gerekenler temelinde verilir, ancak SEAL / SWCC web sitesinde daha fazla bilgi bulunabilir. Silahlı Hizmetler Mesleki Yetenek Pilini veya ASVAB’ı sallayın. Askere katılmak için ASVAB almanız gerekecektir. Bu testlerdeki puanlarınız, uygun olduğunuz Donanma işlerini veya

Fiyatlar

ı belirler. SEAL programına katılmaya yetecek kadar puan almalısınız. ASVAB testi aşağıdaki konu alanlarındaki testlerden oluşur: Kelime Bilgisi
Paragraf Kavramı
Matematik Bilgisi
Aritmetik Akıl Yürütme
Genel Bilim
Otomatik ve Mağaza Bilgileri
Mekanik Anlama
Elektronik Bilgi
Sayısal İşlemler
Kodlama Hızı (bu isteğe bağlıdır ve Askeri Giriş İşleme İstasyonunda talep edilmelidir. Eğer istenmiyorsa, puanınızı hesaplamanın sadece bir yolu vardır, bu da size daha fazla esneklik sağlar). 78 veya daha iyi bir Silahlı Kuvvetler Yeterlilik Testi (AFQT) puanı (başka bir eleme testi) isteyeceksiniz. Bu skora ve daha yüksek olan erkeklerde genellikle BUD / S’de başarılı olur. Donanma sözleşmenizi alın. SEAL yeterliliğinin seçkinliği nedeniyle, doğrudan doğruya atlayamaz ve bir SEAL sözleşmesi alamazsınız. İlk olarak, SEAL sözleşmeniz tarafından yerine getirilecek olan Donanma sözleşmeniz ile başlamalısınız. Bu gün ASVAB’inizi alacak, fiziksel (görme, işitme, hareket aralığı, uyuşturucu testi, tıbbi geçmiş) ve arka plan taraması yapacaksınız. Bir SEAL olmaya hak kazanıp kazanmadığınızı söyleyeceksiniz. Daha sonra başka bir iş sınıflandırması alarak sözleşmeyi imzalamanız gerekecektir. Bu sözleşmenin üzerinde bir açılış kampı tarihi olacak. Bu donanma için. Bunu dikkate almayın. PST’nizi (“Gecikmeli Giriş”, “hatırladınız”) ve geçişi yaptıktan sonra SEAL eğitiminize başlayacaksınız. ”,“ SEAL Fiziksel Tarama Testi’ni geç. Bu testin katı olduğunu söylemek bir eksikliktir. SEAL eğitimi çok zordur ve eğitim sırasında yüksek bir düşüş oranı vardır. Aşağıda fiziksel tarama testlerinin listesi verilmiştir. Tüm zamanlar yaklaşıktır. Etkinlik: Meme ve / veya sidestroke kullanarak 500 yard yüzmek

Izin verilen süre: 12:30 dakika
Rekabetçi Zaman: 9:30 Dakika
Dinlenme süresi: 10 dakika

Etkinlik: Şınav

Izin verilen süre: 2:00 dakika
Minimum Tekrar: 50
Rekabetçi Tekrar: 100
Dinlenme süresi: 2 dakika

Etkinlik: Sit-ups

Izin verilen süre: 2:00 dakika
Minimum Tekrar: 50
Rekabetçi Tekrar: 100
Dinlenme süresi: 2 dakika

Etkinlik: Pull-up

İzin Verilen Süre: Zaman sınırı yok
Minimum Tekrar: 10 (ölü asmak)
Rekabetçi Tekrarlama: 19 (ölü asmak)
Dinlenme süresi: 10 dakika

Etkinlik: 1 1⁄2 mil (2,4 km) Bot ve pantolon giymek (spor ayakkabısı ve şort olarak değiştirilmiştir)

Izin verilen süre: 10:30 dakika / saniye
Minimum Tekrar: N / A
Rekabetçi Tekrar: 10:20 Dakika / Saniye
Dinlenme Dönemi: Yok Donanma SEAL sözleşmenizi alın. Artık Donanma sözleşmenizi imzaladığınız ve PST’yi aldığınıza göre, artık bir SEAL sözleşmesi almanıza izin verildi. Özel Harp / Özel Operasyon mentorunuz bu süreç boyunca size yardımcı olacaktır. Her şey yolundaysa, SEAL programına yeniden sınıflandırılacaksınız ve yeni bir sözleşme (eski olanın yerine) imzalanmalıdır. Sözleşmenizi korumak için SEAL açılış kampından iki hafta önce almanız gereken başka bir PST var. Eğitiminize izin vermeyin. PST 1 veya 2’yi (veya başka bir gelecekteki PST) geçmezseniz, SEAL boru hattından çıkarılacak ve Deniz Kuvvetleri’nin başka bir alanına yerleştirileceksiniz. BUD / S’yi başlat. Bu Temel Sualtı Yıkım / SEAL anlamına gelir. Zihinsel ve fiziksel bir makineye dönüşecek 24 haftalık bir meydan okumadır. Her hafta yeterli iyileşme göstermeniz istenecektir. Doğası gereği, sadece% 25’i sonuna kadar yapar. BUD / S üç aşamadan oluşur: Faz I

temel koşullandırma”” zihinsel ve fiziksel yeteneklere odaklanır.
Faz II, savaş yüzme ve SCUBA dalışı gibi sualtı yeteneklerini kapsamaktadır.
San Clemente Adası’ndaki III. Aşama, silahları, yıkımları ve seyrüsefer yeteneklerini ve temel küçük birlik taktiklerini öğretecektir. Oryantasyona başlama. Bu BUD / S’nin ilk 3 haftasıdır. Eğitmenlere ve beklenen yaşam tarzına sizi tanıtacak. Eğitim duygusu alacak ve ilk gerçek aşamayı başlatmaya hazır olacaksınız. Bazı güzel şeyleri duymaya hazır olun. Boğulma önleme gibi şeyler yapacaksınız – bacaklarınız ya da ellerinizle yüzmek zorunda olduğunuz – ve işkenceyle yüzleştiğiniz – dakikalar boyunca soğuk suya maruz kaldığınız, kalisthen yapmaya karar verdiğiniz muhtemelen soğuk, ıslak kıyafetlerinizdeki milleri bile çalıştırın. Sonra, sadece suya geri sipariş verilecek.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.