Florida’da Noter Nasıl Olunur?

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.


Noteryal devletler, devlet hükümetinin kimliğini doğrulamak için resmi ve tarafsız tanıklar olarak hareket etmesine izin verir ve evlilik belgelerinin, eylemlerin, irade ve diğer yasal belgelerin yasaya göre imzalanmasını sağlar. Noter, aynı zamanda, yeminleri yönetebilir ve imzalayanı, belgede yer alan bilgilerin yalancı ve cezai yaptırımlar uyarınca doğru ve doğru olduğunu beyan edebilir. Noterler hukuki sistem için hayati öneme sahiptir ve pek çok ticari işlemlerde ilk sahtekarlık saptama hattı olarak hareket ederler.

“Yaş gereksinimini karşıladığınızı doğrulayın. Florida eyaleti, başvurmadan önce en az 18 yaşında olmanızı gerektirir. Eğer bir suçtan önceki bir mahkumiyetiniz varsa, üç belge vermeniz gerekir: Ücretlerinizle ilgili yazılı bir açıklama. suçun niteliği, suçun niteliği ve suçun koşulları ile yaşamınız hakkında söylediğiniz her şeyi mahkumiyet tarihinden itibaren içermelidir.
Yargılama ve hüküm verme kararının bir kopyası (ayrıca dergi girişleri olarak da adlandırılır.) Bu belgenin onaylanmış bir kopyasını başka bir eyalette veya federal mahkemede olsa dahi mahkemeden mahkemeden almanız gerekir. Bir ücret olabilir, bu nedenle mahkeme memuru ile kontrol edin.
Medeni haklarınızın geri yüklendiği belgeler. Florida, Sivil Haklar Restorasyonu (RCR.) Sertifikası başvurusunda bulunmak için ileriye dönük bir sürece sahiptir. Noter başvurunuzu gönderin. Tam başvurunuz, seçtiğiniz birleştirme şirketi aracılığıyla elektronik olarak gönderilecektir. Paket aşağıdakileri içermelidir: Karakter beyanı ile tamamlanmış ve doğrulanmış başvuru formu.
Gerekli bağı aldığınızı belirten bağlayıcı form.
En az 3 saat noterlik eğitimini tamamladığınızı belirten resmi bir sertifika.
İkamet, ikamet ve suç durumunuzla ilgili gerekli yedek belgeler.
39,00 $ ‘lık bir ücret (25 $ başvuru ücreti, 10 $ komisyon ücreti ve 4 $ ek ücret.) Komisyon ücreti savaş veya engelli gazileri için feragat edilebilir.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.