Müzik Yıldızı Nasıl Olunur?

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.


Düşünüyorsanız kendinizi düşünürseniz … OMG! Ben kesinlikle bir yıldız olmak istiyorum! Pop, rock, ülke karar veremiyorum! Peki bu yazı size bu küçük problemle yardımcı olabilir.

Rahat ol. Önce havalı olmalısın. Yetenek izleyicileri ilk şey, performans gösterdiğinizde nasıl davrandığınızdır. Seni fark edecek bir yetenek avcısı bulmak için, herhangi bir yerde, parkta, oto yıkamada, hatta bir havuz partisinde bile performans göstermeye hazır olmalısınız. Mümkün olduğu kadar ya da bir fırsat olduğunda mümkün olduğu kadar çok şey yapmalısınız. Bir grup oluştur. Sonra bir gruba ihtiyacın var. En yetenekli arkadaşlarınızı bir araya getirin ve ekipmanlarınız için para kazanın. Bir yıldızın etkilerini yaratmak için gereken her şeyi alın: mikrofon, davul, amper (yaklaşık üç), üç gitar – akustik, elektrik ve bas ve ihtiyacınız olan her şey. Ne tür müzik çalacağınıza karar verin. Hip hop, rap, pop, country, rock, heavy metal, spiritüel olabilir ya da bir generalist olabilir ve herşeyi biraz yapabilirsiniz.

, Gösterinizi oluşturun. O zaman belki kendi gösterinizi yaratın ve işiniz bitti!”, İlerlemenizle ilgili bir video veya sesli not alın ve bunlara tekrar bakmaya devam edin ve gelişmekte olduğunuzu göreceksiniz ve buna değdi. hepsinden sonra. Eğer pes etmeyi seviyorsan, bir milyon yıl içinde asla pes etmeyeceksin. Bu zamanlara ulaştığınızda, daha iyi olmadığınızı düşündüğünüzde ve hiçbir şeye değmediğinizde bile.

, Biraz dans / şarkı / davul / rap dersleri alın Çok pahalıysa, gerçekten çalışmayı ve ücretsiz kulüplere katılmayı deneyin.” Hayal gücünüzü ve çevrimiçi kaynakları kullanın. Kulübünüzdeyseniz, katılmanız ve eğlenmeniz için hazırladıkları etkinlikleri sorun. Bu sadece görünümünüzü, performansınızı ve stilinizi değil, popülerliğinizi de geliştirecektir. Daha fazla popülariteye sahip olursanız, daha fazla insan varlığınızı bilir ve müziğinizi dinler.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.