Afro Stil Saç Nasıl Kontrol EdilirBu, yeni başlayanlara doğal Afrika saç bakımının temelleri ile yardımcı olacaktır.

Saçlarınız için saç kremi, nemlendirici, gıda yağı (zeytinyağı, hindistan cevizi yağı vb.) Satın alın. Saç kremi saçınıza uzandıkça, daha iyi. Şampuanlara karşı dikkatli olun, bunların çoğu nemi saçınızdan ayırır. Nem, sağlıklı yönetilebilir saç elde etmek için 1 numaralı müttefikinizdir. Saçınıza herhangi bir ısı uygularken son derece dikkatli olun. Saçlarınızdaki tüm ısılardan kaçınmanız tavsiye edilir. Isı, kıvrılma düzeninize zarar verebilir ve hasarı düzeltmenin tek yolu, dişlerini koparmaktır.” Düz stil arzu edilir, bir örgü veya peruk kullanın. Bu aynı zamanda doğal saça zamanınızı gerçek saçınıza zarar vermeden dinlendirebilir. , Tarak / detangling saç uçları kökünden tarak zaman., Saçlarınızda kullandığınız ürünlerin çok bilinçli hale gelmelidir. Güzellik malzemeleri mağazasında çoğu ürün pazarlanmış olsa da aslında Afrika kılları için iyi değildir bu şekilde.

Su, nihai nemlendiricidir. Afrikalı saçı saf suyun kendisinden daha fazlasını sevmez. Doğal saçlar ile su en iyi müttefikidir. Doğal saçlar en nemi tutmak için günlük olarak yıkanabilir. Ancak şampuan konusunda dikkatli olun. Kuruma etkileri nedeniyle şampuan sınırlı olmalıdır. Diğerleri şampuanlamayı ayda 1-4 kez sınırlar. Saçları temizleyebilecek kadar temizleyici maddeler vardır.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.