Airsoft Destek Topçusu Nasıl Olunur?


Bu Airsoft takımında veya takımında etkili bir Destek Topçusu olmakla ilgili.

Bir Airsoft takımı yaratın ya da katılın. (Bu bir zorunluluk değildir, ama büyük ölçüde yardımcı olur.) Takımınızda / takımda olmak için en az 4 kişiniz olduğundan emin olun. Takımdaki insanlara karşı mücadele rolleri: Rifleman , Destek topçu, Radyoman veya Belirlenmiş Marksman (DM).
Büyük kombinasyonlar şunlardır: (4 oyuncu takımı) 3x Rifleman 1x destek topçu, 4x keskin nişancı, 2x Rifleman 1x destek ve 1x Belirlenmiş Marksman veya 2x Rifleman ve 2x destek topçu. Bir M249 SAW, A & K M249 M240 Bravo gibi bir destek silahı satın alın , Krytac LMG veya VFC M27 IAR … En az 500+ mermi tutabilecek en az bir kutu / davul dergisi al. Sık sık 4.000’e kadar tutuyorlar
Ekstra bir pil al – buna ihtiyacın olacak. Valken bataryaları, Lipo bataryaları ve Intellect bataryaları çok iyi kalite. ”, Kadrolarınızda destek topçuları var, Destek Topçu Taktikleri – Destek topçularının rolü, hedeflenen alanları ateşlemenin ve sıkıştırmanın sağlanmasıdır. arkanda. Silahını düşman pozisyonunu veya objektifini net bir bakışla kur. Bir bipod al ve kullan … onlar can kurtaran olabilir.
Eğilmeye korkmayın (uzanın) çünkü OPFOR’un (karşıt kuvvet) sizi düşük bir profille görmesi daha zordur (bu durumun aceleyle acele etmeyi zorlaştıracağını unutmayın), Ateşi yakma veya ateşi ateşe verme talimatı verilir: Düşmanın etrafında kısa kontrollü patlamalar kullanın.
Vurulduğunda çok gürültülü olan düşman etrafındaki kapağa vurmaya çalışın: metal nesneler …
Unutmayın ki bir düşman elde etmeye çalışmıyorsunuz, sadece tüm takımını yere sermeye çalışıyorsunuz … Yani bir adama odaklanmamalısınız, bir bütün olarak hedefe ateş etmeye çalışmalısınız.
Düşmanı sabitlemek için patlatarak ateş açın, sonra ateşinizi koruyun, kapağından geri döndüğünüzde tekrar ateş açın ve ekibinize çarpmadan önce onu geri atın.
Bir destek topçu olarak, takımınızı dinlemek ve ateşe ihtiyaç duydukları yerleri bulmak sizin görevinizdir.
Eğer cephanelikle

cimri” iseniz, destek rolü sizin için değil, işiniz kadro arkadaşlarının hareketlerini kapsamalıdır ve cephane en iyi arkadaşınız olacaktır. Durağan olmayan bir pozisyonda oynarken: ekibinizin ortası, sürekli tehdit arıyor
Köşelere yaklaşırken ve döndürürken silahınızı hazır tutun
Tabancanızın kısa bir duvara ya da bir örtü parçasına yaslanmasına izin verirseniz, bu kollarınıza rahatlık verir ve size bir miktar koruma sağlar.
Her zaman bir sürü kapakla kolayca savunulabilir pozisyonlar aramalıyız.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.