Askerinizdeki En İyi Kız İzci Nasıl Olunur?


Askerindeki en iyi kız izci ol.

“Kendinize güvenin.” Her zaman en cok çerezleri salayin. Bir yıl 1600 kutu satıyorsanız ve en büyük ödül 1000 kutu ise, diğer 600’e diğer kızlara kredi verin. Sadece bunu takdir etmeyecekler, aynı zamanda ebeveynler de senin gibi. Mümkünse, ebeveynlerinden birinin (ya da her ikisini) asker liderleri ya da yardımcıları olmasını sağlayın. Ailenizin dahil olması, daha fazla katılımda bulunmanıza yardımcı olur. Kişisel çıkarları varsa çabalarınızı daha çok destekleyeceklerdir. Diğer kızlar için de önemli görünmenizi sağlayabilir. Çok fazla rozet var, ama onlara doğru yolu kazan. Adımları atlamayın. Bir rozetiniz varsa, başka bir kız izcinin aynı rozeti kazanmasına yardımcı olmak için yeterince iyi bilmelisiniz. Bronz, gümüş ve altın ödülleri için deneyin. Birliğin bir parçası olsanız bile bağımsız olun. Diğer kızlardan daha fazla rozet ve ödül ile toplantılara kadar gösterebilirsiniz. Övünmeyin, ancak sadece birçok rozetiniz size dikkat çekebilir ve başkalarını da daha fazla kazanmaya çalışmasını teşvik edebilir. Lider olmak. Rozetlerde çalışırken öneri, fikir ve bilgi verin. Spot ışığı tutmayın. Başkalarını katılmaya teşvik edin, ancak her zaman dahil olun ve etrafınızdakilere yardım edin. Başkaları etrafta oturuyorsa, onları katılmaya davet edin. Eğer istemiyorlarsa, onları zorlama. Sadece yüksek sesle konuş ve bir sürü iş yap ve onlara eksik olanları göster. Eğlenceli görünüyorsa katılacaklar. Seviyeleriniz için yolculukları tamamlayın. Her seviyede üç yolculuk yaparsanız, yıldan yıla aktarılabilen bir Yolculuk Zirvesi pimi kazanırsınız. Asker toplantıları sırasında çoğu asker bunu tamamlamaz, bu yüzden kendi başınıza çalışmanız gerekir. Eğer birliklerinizden önce bir yolculuk yaparsanız, bu sadece ya koşuyu koşarak ya da Birlik Lideri’ne yardım ederek, birliklerinizi ne zaman yapabildikleri anlamına gelir. Tüm toplantılara git. Aktiviteyi seveceğinizi düşünmüyorsanız veya ilginç gelmediyse bile sadece orada olmak önemlidir. Bazen şaşırırsınız ve gelmiş geçmiş en iyi Asker Toplantısı olur. Eğer zaten rozetini kazanmış olsaydın, Birlik, kazandığın zamanki gibi yaptığın şeyden daha eğlenceli şeyler yapıyor olabilir. Ayrıca başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. Mümkün olduğunca askerinizle birçok seyahat ve kampa gidin. Çok sayıda çerez satılırsa, ücretsiz ya da az maliyete sahip olmanız gerekir. Birlik satış hedefinin bir parçası olmak için ilgilendiğiniz gezileri ve kampları sorduğunuzdan emin olun.

, Birliklerinize bir şeyler başlatın. Bir proje veya aktivite başlatın. Bir rozeti önerin. Özel bir rozeti kazanmak ya da eğlenceli bir aktivite yapmak için düzenli bir Buluşma Toplantısı dışında buluşmak isteyenler için Süper Cumartesi olabilir mi diye sorun Birlikler toplantısı yapmaktan daha fazla zaman alır.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.