Avlanma Rehberi Nasıl Olunur?


Bir avlanma rehberi olmak, bir hobiyi kariyere dönüştürmek için avlanmaktan hoşlanan insanlar için bir yoldur. Tecrübe ve bilgi, avlanma rehberi olma gerekliliğinin bir parçası olduğu için, lisanslı bir avlanma rehberi haline gelmek zaman alabilir.

Yerel olarak yaban hayatı kurumuna, özellikle avcılık rehberleri için lisans sertifikasyonu ve diğer gereksinimlerle ilgili olarak kontrol edin. Her alan farklıdır, bu yüzden avlanma rehberi olmadan önce hangi gereksinimleri karşılayabileceğinizi öğrenmek önemlidir. Yönetmelikler, sadece bir avlanma ruhsatına karşı bir av rehberi lisansı elde etmek için genellikle farklıdır.
Avlanma rehberleri avcıların kendileri olmalı, bu yüzden avlanma rehberi olarak bir konum bulmaya başlamadan önce geçerli bir lisansa sahip olmalıdırlar.
Avlanma deneyimi kazanın. Av rehberleri avlanmak için hangi oyunu kullanırlarsa avlanma konusunda uzman olmalıdırlar. Bu nedenle, hizmet sunmak için daha fazla fırsat sağlamak için çok çeşitli oyun deneyimi kazanmak için iyi bir fikirdir. Avcı eğitim sınıfları atın. Bazı yerlilerin avlanma rehberi lisansı almanız için özel eğitim kursları gereklidir. Bu sınıflar, avlanma rehberi istihdamı elde etmek için gerekli yasal konuları, güvenlik ve düzenlemeleri içerebilir. Açık havada hayatta kalma teknikleri öğrenin. Çoğunlukla, avcılık rehberleri, öğelerde önemli miktarda zaman harcamalıdır ve dış hayatta kalmanın gerekli olduğu acil durumlarla başa çıkmak için çağrılabilir. Eklenti şirketleriyle işlere başvur. Bir teçhizat avcılık gezileri için malzeme, yer ve bilgi sağlayan bir şirkettir. Kıyafetçiler avcılara çoğu zaman avcı rehberlerinin isimlerini veriyor.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.