Battlefield 2142 için İyi Bir Asker Asker Nasıl Olunur?


Battlefield 2142 dünyasında en dengeli, ölümcül sınıf, saldırı sınıfıdır. Takım arkadaşlarını iyileştirebilir, keskin nişancılar öldürebilir, ölü yoldaşları canlandırabilir ve uzun mesafeden kapağın arkasından düşmanları öldürebilirler. Silahları, tüm otomatik silahların en hassas ve zararlıdır. Heyecanlıysanız, bu sizin için bir sınıftır.

PAC Krylov veya AB SCAR ile birlikte çalışın. Krylov, Voss’un daha güçlü bir versiyonudur ve daha iyi bir itibara sahiptir. SCAR, BS tabancası olarak bilinir. Baur’un varsayılan kuzeni. Birçok insan öldürebileceğine inanıyor, ama nasıl kullanılacağını biliyorsan oldukça güçlü (Yarı otomatik). Ne olmak istediğinize karar verin: Ağır bir saldırı, hafif silahlı bir doktor veya arada bir yer. Ağır saldırı Baur, Herzog av tüfeği, Airburst roketleri ve Netbat kaskına sahiptir. Sağlık görevlileri gelişmiş tıbbi merkeze, duman bombalarına, defibrilatöre ve Voss’a sahiptir (her ne kadar herkesin ilk kilidini açmak fragmantasyon bombası veya defibrilatör olmalıdır).

, Sıralanan sunucularda oynayarak medics veya ağır saldırı yolunuza gitmeye çalışın (ilk kilidini açmak için hızlı bir şekilde yoğun nüfuslu bir titan sunucuda oynamak ve titan silahlarını tamir etmek için bir mühendis olarak titan üzerinde kalmak) .

Bir doktor ya da ağır bir saldırı olduğunda, diğer”

Alt-Sınıf” ‘ı almayı deneyin. Eğer doktor iseniz, roketleri almaya çalışın; Son derece faydalıdırlar. Düşük bir uçan topu veya Fav’i kolayca alabilirler.

, Pratik – sadece pratik yapmaya devam edin.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.