Beşinci Sınıfta Güzel Bir Kız Nasıl Olunur?


Hiç göz ardı ediliyormuş gibi hissediyor musun? Farklı davranılmaya ne dersin? Kendinizi daha iyi hissetmenize veya belki daha havalı olmanıza yardımcı olabilecek bir değişiklik yaptığınızı düşünüyor musunuz?

Gerçek ol. Başkalarına iyilikle davran ve mümkün olduğunca arkadaşça davran, ama

gerçek

kal. Sadece uyum sağlamak için başkası gibi davranmayın. Gerçekten kim olduğunuza dair rahat ve gururlu olun! Yaratıcı kıyafetler giyin. Trend belirleyici olun. Marka kıyafetleri de dahil olmak üzere sevimli görünen rahat kıyafetler giyin. Okulunuzda popüler olarak kabul edilen mağazalardan kıyafet satın alın, şık kıyafetler giyin, ancak okulunuzda bir tane varsa kıyafet kurallarında kalın. Eşleşen kıyafetler giydiğinizden emin olun ve çılgın renkleri karıştırmayı denemeyin. Renklerin eşleştiğini düşünüyorsanız, devam edin! Tüm kıyafetlerini sevimli ve rahat yap. Giysileriniz rahatsa, gününüz daha iyi olacak.
Okul başlamadan önce yeni kıyafetler satın alamazsanız, birkaç yeni T-shirt veya aksesuar almak hayatınızı eski kıyafetlere geri getirebilir. Ayrıca onlara yepyeni bir görünüm verebilir. Aktivitelere katılın. Spor oynayın, bir hobi edin ya da beğendiğiniz bir kulübe katılın. Bu, okul dışındaki ve evdeki şeylere karışmanızı sağlar. Okulu önemsemelisiniz, ama aynı zamanda ders dışı, hoca veya hobilere katılmanın da eğlenceli olmasına izin vermelisiniz. Yüzme, jimnastik veya futbol gibi ilgi alanlarınızı içeren bir spor yapın. İyi hijyen var. Kimse kirli saçları, koklayan koltukaltıları veya kokmuş ayakları sevmez. Duş al veya düzenli olarak evde yıkan. Jel sabun veya sadece sıradan bir bar sabunu ile duş (okuldaki duşlar da iyidir!) Dişlerinizi günde iki kez fırçalamayı deneyin. Kimse sarı dişleri veya ağız kokusunu sevmez.
Gerekirse, kaliteli deodorant kullanın.
Her zaman cebinizde veya yakınınızda bir doku bulundurun. Burun akıntısının olduğu ve parmaklarınız dışında onu durdurmak için hiçbir şey yapmadığınız bir durumda olmak istemezsiniz. Sakin bir şekilde utanç verici durumlara tepki verin. Bunu düşünün: Öğle yemeğinizle birlikte yürüyorsunuz ve sonra, oops, peçetenizi düşürün, sonra oops, çatalınızı düşürdüğünüzde onu alırsınız. Süt hesaplarına gittiğinizde ıslak bir zemine kayıyorsunuz ve pizza tüm tişörtünüzü üzerinize alıyor. Hiç kalkma, pizzayı atma ve banyoya koşma. Sadece buna gülün. Tüm utanç verici şeyleri ortadan kaldıracak. Her zaman senin hayatın sadece olduğu gibi mükemmel gözüküyor. Ancak çok fazla gülme, ya da insanlar tuhaf olduğunu düşünecekler. Bir takipçi olmayın, ya da hayatınızın geri kalanı için birine bakacaksınız! Birini havalı bulursanız ve ortak bir şeyiniz varsa, onlarla konuşmayı deneyin. Asla diğer popüler kızlara güvenme.
Kliklerde takılmayın. Genellikle klikler başkalarını kötü hissettirir, ve sonra kimse seni sevmeyecektir. Taraflara almayın. Bazı kızlar duygusal bir mücadelede ise, ondan uzak durun. Eğer taraf tutursanız, başınız belaya girebilir. Durma. Tattling sadece insanlara söyleyen küçük bir bebek olduğunu gösterir! Havalı kızlar alamazlar. Eğer bir yetişkinin yanlış olduğunu söylemesi gereken bir durum varsa, öyle yapın. Bir şeyleri bildirerek, tattling yapmak ve doğru olanı yapmak arasında bir fark var.
Diğer kişileri düşürmeye çalışmayın, aksi takdirde orta görünürsünüz. Ana bilgisayar hangout’ları ve partiler. Her zaman büyük bir hostes ol. Patlamış mısır, filmler, Hakikat ya da Cesaret ve dans, yapabileceğiniz, sahip olduğunuz ya da uykuda seyredebileceğiniz şeylerden bazıları. Çok fazla parti atmayın ve sadece iki kişinin yapması halinde davet göndermeyin. Seni sosyal açıdan iyi gösterir. Oynayabileceğiniz harika bir oyun bulmayı deneyin ve dikkatin merkezi olun! Umutsuz bir merkez değil, sakin ve rahat bir merkez.

Çok vahşi ya da çılgın olma. Biraz sofistike ve olgun ol. Her zaman vahşi ve çılgınsan, gerçekten sinir bozucu olur ve kimse senden hoşlanmayacaktır. Çok ciddi ol ve insanlar sıkıldığınızı düşünecek ve hiç kimseye ev sahipliği yapmayacaksınız. Ortada bir yerden gel. Serinken çıkmanıza yardımcı olacak küçük bir teknoloji kullanın. Serin bir telefon kılıfı bulundurun ve bir şifre aldığınızdan emin olun, böylece metin mesajları gibi kişisel eşyalarınızı kimse göremez. Okulunuzda en popüler olanlar da dahil olmak üzere çeşitli harika müzikler (birden fazla şarkıcı da var). Çok fazla şarkı var!
Tanıdığınız herkesi ekleyin ve kullanıcıların kullandığı harika uygulamalara sahip olun (Instagram, Minecraft, vb.). Ayrıca insanlara bir şeyler gönderebileceğiniz bir uygulama (çevrimiçi kartlar veya bir şey gibi). Ayrıca kendinize ait şirin, sofistike güncel bir resminiz var. Çok fazla açığa vurmayın ya da bu fotoğraflarda olduğundan daha büyük görünmeye çalışmayın, çünkü bunu arayan çevrimiçi sürünmeler vardır. Makyaj ya da kıyafetler ortaya çıkarmadan dikkat çekmeden havalı olabilirsiniz. Ayrıca, sadece arkadaş ekle. Şifrenizi, adınız, soyadınız veya en yakın arkadaşınızın adı gibi gösterme.
Birisi size ortalama bir e-posta, IM veya metin gönderirse, sadece fırçalayın. Sizi rahatsız ediyorsa bile, onlarla ilgilenmediğinizi ve onlarla iletişim kurmanızı engellemediğinizi söyleyin.

Ortaokulda Nasıl Güzel Bir Kız Olmalı?

Serin insanlar, özellikle okulda popüler olmaya daha eğilimlidir. Hiç altıncı veya yedinci sınıf sınıfın en havalı, en güzel kızı olmak istediniz mi? Eğer öyleyse, bu sizin için nasıl yapılır!

Günlük duş. Güzel kokulu bir vücut sıvısı kullanın ve saçlarınızı her gün ya da yağlı saçlarınız varsa her gün saçlarınız için şampuan ve saç kremi ile yıkadığınızdan emin olun. Haftada bir ya da her gün bir kez daha derin bir saç kremi kullanın ve belki de saçınız gerçekten düğümlü ise bir de-saç çözücü. Deodorant kullanın. Vanilya veya çilek gibi hoş bir koku bulun ve her gün kullanın. Deodorant önemlidir, bu yüzden ter gibi kokmazsınız. Bazı iyi markalar Dove, Derecesi ve Lady Speed ​​Stick’dir.

Nemlendirin! Losyonunuzun kokusunu vücut yıkamanıza eşleştirin, böylece çok fazla farklı kokunuz olmaz.”, Tıraş. Bacaklarınızı ve koltuk altlarınızı tıraş edin, ve koyu saçlarınız varsa, muhtemelen önkollarınız. Rahatsan, bikini hattını tıraş et, ama hiç kimse görmeyeceği için bir zorunluluk değil. Bir yere traş etmeye başlama çünkü başka biri yapman gerektiğini düşünüyor. 12 yaşındaki kızların pek çoğu görünmez vücut tüylerine sahip değildir. Birçok kız traşsız, havalı, şık ve güzel olabilir. Sadece istersen tıraş ol. Hoş kıyafetler giy. Düzgün takıldığından emin olunuz – çok kısa ya da düşük kesik, çok sarkık ya da uygunsuz bir şey. Pantolonunuz rahatça sığmalıdır, eğer yapmazlarsa, kemer takınız. Hiçbir şey pantolonunuzda yanmaktan ya da yuvarlamaktan daha cazip değildir. Yüzünü yıka. Güzel bir yüz yıkamasıyla yıkayın (akne olmadıkça sivilce yıkamayın), günde iki kez yıkayın, sonra toner, yüz losyonu ve dilediğiniz akne tedavisi veya özel kremleri kullanın. Bu adımı atlamayın! Çok fazla makyaj yapmayın. Ağır temellere, kızarmalara veya göz farlarına ihtiyaç yoktur. Gerçekten ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bazı BB krem ​​veya kapatıcı, bazı dudak balsamı / parlak ve maskara bir dokunuş yapacağız. Ayrıca kaşınızı koparmayı veya kirpiklerinizi kıvırmayı da düşünebilirsiniz. Hiçbir şey yapmayın, çünkü bu makale yapmanız gerektiğini söylüyor. Sadece isterseniz makyaj yapın; Sadece akran baskısı ya da uyum ve

serin görünmek

nedeniyle bunu yapmaktan kaçının.

Sağlıklı yiyin ve zamanında yatağa gidin. Sabah erkenden çok yorgun hissetmeden kalkabileceğiniz kadar erken yatağa gidin.” Güzel olun. Herkese iyi davran, özellikle de düşmanların ya da hiç kimsenin konuşamadığı insanlar. Yakın çevrenizde rahatça hissettiğiniz, kendinizi rahat hissettiğiniz ve onlarla yakın olduğunuz yakın arkadaşlarınız var: Onları sırlarınızla emanet edin ve onları uykular ve partilere davet edin. Bir erkek arkadaşın olması gerektiğini hissetme. Her ne kadar bu yaştaki birçok kıza sahip olsalar da, aslında

escort

değil. Normalde ellerinizi biraz tutarsınız ve belki bir ya da iki film izleyiniz. Aşırı durumlarda, öpebilirler ama bu sizi baskı altında bırakmazlar!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.