Bir Airsoft İzci Sniper Takımı Nasıl Olunur?


Bir keskin nişancı, yumuşak bir savaşın gelgitini ancak disiplin, antrenman ve pratiğe dönüştürebilir. Hava yumuşak sniping gerçekten bir sanattır. Birçok yeni hava yumuşatıcı, “Ben bir keskin nişancı olmak istiyorum!” Diyerek, her saniyenin asla kaçırılmayacak mermilerle uğraşacağını ve bunun bir uzman olmaya hiçbir şekilde başvurmayacağını umuyor. Keskin nişancı olmanın gerçeği, maç türüne bağlı olarak iki oyunu öldüren, takdir edilmeyen bir varlık. Şimdi bu bir maçtaki rolünüz gibi gelmiyorsa, şimdi okumayı bırakmanızı öneririz. Bununla birlikte, eğer seçmiş olduğunuz iş hakkında iyi hissetmek için tanıma ihtiyacınız olmadığını fark edebilen birkaç kişiden biriyseniz, o zaman bu sizin için bir yazıdır.

Bir keskin nişancı yalnız bir kurt değildir. Bu tekrarlar: Bir keskin nişancı yalnız bir kurt değildir. Her zaman bir hedefi aramak için hazır olan bir keskin nişancı olmalı, keskin nişancıyı koruyacak, hatta radyo bilgisini komutana geri gönderecektir. Gözcülerin işi, ortağının hedeflerini tespit etmektir. Bir filmi izlediğimizde veya video oyunu oynadığımızda merminin nasıl gittiği konusunda endişelenmemize gerek yok. Bu çok gerçekçi değil. Tüfeğinizde kullanacağınız BB’ler, yerçekiminden rüzgara kadar her şeyden etkilenir ve siz bir gözcü olarak, bu ve diğer faktörlerin keskin nişancının atışını nasıl etkileyeceğini ölçmeniz gerekir. Bu bir kez daha bize, “Bir atış, bir öldürme” şeklindeki eski sloganı gösterir. Koşulların keskin nişancının atışını nasıl etkileyeceğini tahmin etmenin tek yolu, pratik yapmaktır. Bir keskin nişancı ekibi yeteneklerini korumak için sürekli çalışıyor olmalı. Ve bu, sadece pratik yaparken bile çekimleri gözlemleyen gözcüleri içerir. Bazı gözlemciler, partnerinin sadece takılmak için boş zaman olarak çalıştığı zamanı gösterir, ancak bu artık yanlış olamaz. Bir gözcü ve keskin nişancı her zaman en iyi çekimleri sağlamak için birlikte çalışmalıdır. Gözcünün bir keskin nişancı’nın ghillie ile eşleşmesi gereken ghillie kıyafeti dışında, gözcü keskin nişancı’nın yapamayacağı birkaç ekipmana sahip olmalıdır. Bir spoterin sahip olduğu en önemli ekipmanlardan biri ya dürbün ya da bir tür spotting kapsamıdır. Seçtiği lekeleme, keskin nişancı tüfeğindeki optiklere benzer büyütme oranına sahip olmalıdır. Ayrıca bir çeşit karabina tüfeği ile silahlandırılmalıdır. Gözlemcinin ikincil görevi keskin nişancı için çeyrek koruma sağlamak ve bunu bir bolt-aksiyon tüfeği ile yapamaz. Gözlemcinin fark etmesi gereken şey, meşgul olmadıkça, spotun nadiren bir tur atacağıdır. Bununla yüzleşelim, tetikleyen kişi olmak onun işi değil. Şimdi keskin nişancı’nın işine bakalım. Normal piyadenin yapamayacağı bir şut çekebilmeli. Keskin nişancı olmanın anlamı budur. İyi bir tüfeğe sahip olmalı ve en az 450’lik bir fps’ye (saniyede bir feet) sahip olmalıdır. Gözlemcinin dürbününe veya lekelenme alanına benzer büyütme oranına sahip olan optiklere (kapsam) ihtiyacı vardır. Normal tüfek dışında bir keskin nişancı, çoğu durumda onu koruyabilecek bir yankana sahip olmak zorundadır. Ben herhangi bir otomatik, basit, güvenilir, tabanca tavsiye etmiyorum. Eğer kapalı şansta keşfedilmiş olursanız, o zaman orada oturun, düşmanınız silahını tüfeğiyle tutmaya çalışır ve kesinlikle keskin nişancı tüfeğinizle yapamazsınız, bu yüzden bununla harika bir şut yapmanız gerekir. tabanca ve bunun için bol cephane var.

, Büyük bir nişancı olmanız gerekir. Ve bu sıkıcı bitmeyen çalışma saatlerinden geliyor. En iyisi olmanın yolu silahlarınızı ateşlemek için çok fazla zaman harcamaktır. Hem de sidearm ve birincil silah. Hayallerinizdeki keskin nişancılar nasıl harika olacağına dair birkaç ipucu içeriyorlardı. Doğruluk, Stealth, İyi dayanıklılık, Keskin nişancı ve gözcü arasında iyi iletişim, Değişen hedeflerde çekim hedefleri

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.