Bir Bayanlar Adam Nasıl Olunur?


Çoğu erkek bayanlar erkeği olmak ister. Bir bayan erkek olduğunuzda, ortalama erkeğe göre daha fazla dikkat, tarih ve samimiyet kazanırsınız. Çoğu erkek bu noktada değil, ancak birkaç göstergeyle kadınların dikkatinin merkezi olabilirsiniz. Bu durumun sahibi olan, kadınları güldüren, güveni olan bir kişi ol ve kadınlarla başarıya giden yolda ol.

Onu güldür. Araştırmalar mizahi bir adamın istenen bir adam olduğunu gösteriyor. Mizahın bir zeka gerektirdiği için, bir mizah anlayışı çekiciliğin evrimsel bir göstergesidir. Bazı testler, bir kadına gülüşünüzü şansınızın yaklaşık üçte bir oranında artırdığını gösteriyor.
Kendini beğenir olmak. Onu güldürmek onu kazanmanın harika bir yoludur, ama onu güldürmek ona güvendedir. Bu tür bir mizahı denemeden önce onu tanımasına izin vermek en iyisi olabilir. Kendinden emin olduğunu öğrendiğinde, kendini beğenmiş şakalar kullandığınızda şaka yaptığınızı kesinlikle bilecek. Kendini beğenmiş olmanın hilesi, kendini nasıl bıraktığına inanmadan onu güldürmek. Bunu kastetmiyorsun ve buna inanmıyor.

Bir futbolcuya sahibim – fantezi futbol.

“Günde iki mil yürüyorum. Biri çörek dükkanına ve bir eve.

Düzenli olarak kadınlara yardım etmek. Hazır bulunan övgüleri olan insanlar her durum için hazırdır. Mükemmel bir iltifatın açığa çıkarılması için doğru zamanın bulunması, başkalarının zihninde bir ilgisizlikten sivri olana geçiş yapabilir. Tören toplama hatlarından kaçının ve dikkatini çekecek kendine özgü ve kendine özgü bir şey için gidin. Denemeye devam edin ve sonunda kadınları kazanacak doğru iltifatları bulacaksınız. Nadir bir kelime kullanın. Güzel yerine, “çarpıcı” kullanın.
“Sevdiğin güven gerçekten çok seksi.

“Bu konu hakkında gerçekten çok şey biliyorsunuz. Çok zeki olmalısın.

Çekini geliştir. Büyüleyici olmak o kadar da zor değil. Aslında, bazıları ortalama erkeğin bir kadın erkeği olabileceğini ve başkaları kadar çekici olabileceğini iddia ediyor. Gerçekten büyüleyici olmak, bir kadına dikkat etmek ve onu paylaşılan bağlantıya dayanarak açmaktır. Akıllıca bir kadın ile sohbet edebilmek büyük bir dönüş. Anahtarlarını öğrenin, duymayı sevdiği şeyleri ve cevaplarınızı, gerçekten kafanızın içinde olduğunuzu bilmesini sağlayın.
Onunla gerçekten ilgilenmek. Ona beğenilerini, hoşlanmadıklarını, ailelerini, seyahat planlarını, hayallerini vb.
Güvenlik açıklarınızı gösterin. Birçok kadın kendi kendine bilinçlidir ve kendi kusurları olan bir adamı görmek rahatlatıcıdır.
Kollarınızla normalden biraz daha geniş veya kalçalarınızda ellerinizle ayakta durun.
Kollarınızı ve bacaklarınızı uncrossed tutun. Kollarınızı ve bacaklarınızı geçmek ürkek bir vibe veriyor. Uncross, nispeten durgun kalır ve savunmaya yönelik kötü alışkanlıklara geri dönmemeye çalışın. Zamanında ulaşmak. Modaya geç kalmak gerçekten tercih edilmez. Dağınık olmayan ve kontrolde olmayan biri olarak görünmek istemezsiniz.
Girişi duruma uygun hale getirin. Herkesin dikkatini çekmekle narsisist olmak arasında ince bir çizgi var.
Nerede olursan ol, en mutlu olduğunuz yer gibi görün. İnsanlar durumdan heyecan duyduğuna inanıyorsa, pozitif durumunuz silinir. Tırnaklarınızı ısırmaktan kaçının.
Parmaklarını açmayın.
Ayak parmaklarına dokunmamaya çalışın ya da ayaklarınızla çarpın. ”,“ Etkilemek için giyin. Bazı araştırmalar, sadece giyinmenin, algılanan çekiciliğin artmasına yol açtığını göstermiştir. Özelliklerinizi ve çizgilerinizi vurgulayan kıyafetleri seçin, sizi daha fazla kaslı göstermenizi sağlayan bir şey. Giysi oyununa adım atmak için aşağıdaki ipuçlarından birkaçını deneyin: Kaslı yapınız varsa daha az üst katman ve ince taraftaysanız birden fazla katman kullanın.
Ayakkabılarına iyi bak ve onları kıyafet seçimine uy.
Ekstra dikkat çekmek için bir saat, cep karesi veya kravat klipsi gibi güzel aksesuarlar ekleyin. Beklenmedik zamanlarda nazik hareketler verin. Rastgele bir şekilde sevgi gösterme, ona gösterdiğiniz ilgiyi göstermenin şaşırtıcı bir yoludur. İster gizli bir çimdik, bir öpücük, bir omuz ovma ya da gece geç saatlerde bir telefon görüşmesi olsun, her zaman onun hakkında düşündüğünüzü takdir edecektir. Bir fast food restoranı gibi, umulmadık bir yerdeki sandalyeyi çıkarmak için bir noktaya gelin.
Gücünüzü göstermek için ağır bir şeyle veya başka bir yolla yardıma ihtiyacı varsa ona sorun.
Ona küçük bir çikolatayı al ya da kötü bir gün geçirdiğinde.
Teşvik kelimelerinin yer aldığı bir kart, mükemmel bir “sizi düşünmek” olurdu – bir gün büyük bir testi vardır.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.