Bir Dudak Yüzüğü Getirmek İçin Ebeveynlerini Nasıl İkna Edeceksiniz?18 yaşından küçükseniz, dudaktan bir yüzük almadan önce bir ebeveynin onayına ihtiyacınız olacaktır. 18 yaşından büyük olsanız bile, ebeveynleriniz hala delme işlemini yapmanıza izin vermeden önce izinlerini vermek isteyebilir. Birçok ebeveynin dudak halkalarının tehlikeleri hakkında kavram yanılgıları vardır. Korkuları iyi bakılırsa, onlara nispeten güvenli prosedürü ve düşük komplikasyon risklerini açıklayarak korkularını sakinleştirebilirsiniz. Ama aynı zamanda ebeveynlerinizle iyi durumda olmanıza da yardımcı olur, bu da onlara delme işlemine özen göstermeniz için nedenleri olduğunu gösterir. Durumu dikkatli bir şekilde ele alıp doğru bilgilerle yeniden güvence altına alarak, bu fikirle onları rahat ettirme şansınız olacak.

Kurallarına saygı göstermeye çalışın. Ebeveynleriniz, sizi nasıl büyüttüklerine saygı duyuyorsanız, delici olmanıza izin verme olasılığının daha yüksek olacaktır. Bunu sizin için kibarca konuşarak, sizinle geçirdikleri zaman için takdiri göstererek ve sokağa çıkma yasağı ve ev işleri gibi temel kurallarını izleyerek yapabilirsiniz. Ebeveynlerine daha fazla saygı duyuyorsan, onların isteklerine daha fazla saygı duyarlar. Okulda en iyisini yap. Velilerinizin okulda sizin için beklentilerini karşılar veya aşarsanız, delme özgürlüğüne sahip olmanıza daha açık olabilirler. Bazı ebeveynler vücut sanatının kendilerine karşı isyan etmenin bir yolu olduğundan endişe duyabilir. Okulda başarılı olursanız, akademik olarak başarılı olma isteğinizi yerine getiriyorsunuz, ki bu pek de isyankar değil. Odanızı düzenli tutmanın alışkanlığını kazanın. Eşyalarınıza iyi bakmazsanız, ebeveynleriniz bir dudak halkasına sahip olduğunuza güvenemeyebilir. Odanızı temiz tuttuğunuzdan emin olun (kıyafetlerinizi kaldırın, yatağı yapın). Bu, sorumlu ve iyi organize olduğunuzu kanıtlamak için iyi bir yoldur, bu da ebeveynlerinizin dudak halkasını kabul etmesini gerektirmelidir. İyi genel hijyen uygulayın. Dişlerinizi fırçalamak, duş almak ve saçlarınızı düzenli olarak taramak, ebeveynlerinizi kendinize bakabileceğiniz iyi bir yoldur. Bu şekilde, enfeksiyonu önlemek için dudak piercingini temiz tutmanızla ilgili daha az endişe duyacaksınız. Bir referans kullanmayı düşünün. Dudak piercing yapan birisini tanıyorsanız ve ondan memnunsanız, onlara ebeveynlerinizle deneyim hakkında konuşmaya istekli olup olmadıklarını sorun. Bazı soruları cevaplamak için basit bir telefon konuşması işi yapabilirdi. Ve eğer insanla yakın arkadaş iseniz, onları davet edin ve ebeveynlerinize özellikle piercing hakkında konuşmak için geldiklerine açıklık getirin. Tarih hakkında konuşun. Birçok insan vücut piercinglerinin eski bir kendini ifade biçimi olduğunun farkında olmayabilir. Ebeveynlerine, eski Mısırlılar, İsrailliler, Yunanlılar ve Romalıların bir şekilde ya da başka bir şekilde delici olarak çalıştıkları ve bir tanesi durumlarını bir grup içinde göstermek için farklı nedenlerden ötürü anladıklarını söyleyin.

Tetanoz ve hepatit B için uygun immünizasyonlara sahip olmanızı sağlayarak, sertifikalı, lisanslı bir delici kullanarak bu komplikasyonların önlenebileceğini vurgulayın. Yerken taktığınız dudak halkasının türüne bağlı olarak yemek yerken hafif bir hasar riski oluşabilir. piercing iyileştikten sonra yemek yemeden önce yüzüğünüzü çıkarmayı kabul ederek ailenizin sahip olabileceği endişeleri sakinleştirebilirsiniz. Onlara bir şey vaat ederek onlara güvence verebilirsin

” Hatırlatma olarak kendim için notlar yaparak yüzüğü çıkarmanın rutinine gireceğim.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.