Bir Flipper Nasıl Olunur (Kızlar)


Flippers en genel olarak kadındır, ancak çocuklar aynı zamanda flipperdomun tuhaf dünyasına girebilirler. Bu adımları takip edin ve büyük ihtimalle kasabanızdaki en tuhaf kişi olursunuz.

Flipperness, punk veya grunge gibi bir müzik alt kültürü değil, ama kesinlikle bazı flipper zımbaları var. 90’ların akustik hitlerini keşfedin. Flippers Yeşil Gün AŞK. Aslında, flipper tema şarkısı muhtemelen

Hayatınızın Zamanı

olacaktı, ama gerçek bir flipper olmak için, her zaman” İyi Riddance

olarak adlandırın ve arkasındaki gerçek anlamı bilmeyen insanlar tarafından çok sinirli olun. o. Ayrıca Jewel, Enya, Nora Roberts, Indigo Girls ve Dashboard Confessional’i dinleyin. Emo, rock, ska ve punk çok kabul edilebilir, ama hiçbir şey çok zor değil. HİÇBİR hip hop, ülke, rap ya da popüler bir şey dinlemeyin. (Aslında, ne istersen onu dinleyebilirsin, ama ne tavsiye edilir.) Asla içme ya da sigara içme; Bu senin için gerçekten kötü, ve gerçek bir kanatçık her zaman birlikte olmalı. Ayrıca, abur cubur yemeyin, aynı derecede kötü.

, Vejetaryen ve sonunda vegan gitmeyi düşünün. Bir flipper’ın yaşamdaki amacı acı ve ıstıraba neden olmamaktır. Ancak istemiyorsanız vejetaryen olmanız gerekmiyorsa veya aileniz size izin vermiyorsa.” Dövüş sanatları eğitimi başlar. Çünkü, neden olmasın? Bu, hayatında birkaç kez kullanışlı ve gelebilir, süper serin bir beceri, ha? Spongebob’u izlemediğinizde Discovery veya Science kanalını izleyin. Asla MTV, E’yi izlemeyin ya da UsWeekly’yi okuyun ya da aptal ünlülerle ilgili olan HERHANGİ BİR İZLEYİN. Flippers Hollywood kültüründen nefret eder. Gerçek televizyon, bilim ile ilgisi olmadığı sürece, aynı zamanda anlamsızdır. Her zaman derse zamanında göster. Palet öğrenmeyi sever. Tüm öğretmenlerinizle arkadaş olun. Flippers, bu kulağa hoş gelse de, tavsiye mektubunda para ödeyeceğini biliyor.

İyi bir palet daima ev ödevlerini yapar. Bilgiyi gerçekten emdiğinden ve acele etmediğinden emin olun.” Çok renkli bir paket satın alın ve sahip olduğunuz her şeye sahip olun. Paletlerin her yere yayılan eşsiz yaratıcılığı var. (palet, gömlekleri keskinliklerle çizmeyi sever ve tasarımlar yıkanmaz!) Soda, kahve veya tabii ki alkol içmeyin. Paletler genellikle sadece su içir (aromalı iyidir.) Süt ve portakal suyu da iyidir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.