Bir Gençlik Ligi Beyzbol Hattı Nasıl Yapılır?Küçük bir lig dizisini bir araya getirirken, takımınızın doğru sırada çocuk sahibi olma başarısı için çok önemlidir. Büyük ligler hakkında da aynısı söylenebilir. İyi bir teknik direktör ekibi ve herkesin masaya ne getirdiğini bilir. Diziler takımınızı oluşturabilir veya kırabilir.

Ekibiniz hakkında bilgi edinin. Bir vuruş emri ve savunma kadrosunu bir araya getirmenin ilk adımı, oyuncuların kim olduğunu ve ne yaptığını ya da iyi yapmadığını bilmek. Bu keşif süreci, dizilerinizi dengelemek ve beyzbol takımının hücumunu iyileştirmek için önemli bir ilk adımdır. Her saldırgan oyuncuya girecek birkaç ana kategori vardır ve dizilerinizdeki bazı gruplar birden fazla kategoriye girebilir. Eğer takımınızdaki bir oyuncu birden fazla şeyi iyi yaparsa, bu güçlü yanlardan hangisinin en çok takımın faydalanacağını belirlemek önemlidir.

Her oyuncunun güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için bir dizi kargaşa yapın.

“, Güç isabetçileri bulun. Güç isabetçilerinin genellikle daha yüksek vuruş sayıları veya en az daha fazla sıçrama ve atışı vardır. Topa uzun bir yol vurma yeteneğine sahiptirler, ancak her zaman bir sorumluluğa dönüşebilecek hıza eşit değildir.” Üçüncü vuruşunu yayınla. Bu senin güç vuruşunun gittiği yer. Bu, sürekli olarak iki katına, üç katına ya da ev akışına koşan oyuncu. Bazıları, bu meyvenin dördüncü katını, üste yüklenen üslerle büyük bir çarpma olasılığını arttırmak istediğini iddia edebilir. Bu zihniyet size mal olabilir çünkü: İlk vuruştan sonra bu kurulum artık geçerli değildir.

İlk vuruşta en iyi yarasa vuruşlarından emin olmak istiyorsun. Dördüncü nokta için en güçlü vuruşunuzu kaydetmek, ilk üç topağın çıktığı anlamına gelebilir ve bu meyilli ikinci vuruşa kadar yarasa kalkmaz.

Mümkün olan en kısa zamanda toplama toplamaya başlamak gerekir, ve bu en iyi yoldur. , Isabetçilerin geri kalanını doldurun. Dördüncü hamle için ikinci en iyi güç vuruşunu yerleştirmelisin. O zaman yuvaları aşağı inin ve doldurun Bir sonraki en iyi meyilli: Sekiz slot en kötü vuruşuna gitmeli … Sonra dokuzuncu slot için vuruşta en iyi olmayabilir bir speedster olmalı.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.