Bir Graffiti Sanatçısı Nasıl Olunur?


Graffiti, diğer insanların mallarını vandalize etmekle bağlantılıyken, yavaş yavaş bir sanat biçimine dönüştü. Şimdi, en yetenekli sanatçılar tarafından işlenen graffiti, güzel bir kuruşa ve hatta bazen açık artırmaya bile izin veriyor. Bir grafiti sanatçısı olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Dışarı çık ve bir eskiz defteri satın al. Bu senin İncil’in, her zaman bir şey denemeden önce bunu kullan. Ayrıca iyi bir isim” Hayalet

veya

Rage

gibi aptalca bir şey ya da bu satırlardaki herhangi bir şey ile gel. Onu benzersiz yapmaya çalışın. Alternatif olarak, biraz kağıt satın alın ve yanınızda taşıyın. Yazmak ve ona yapıştırmak istediğiniz bir isim seçin. Aynı ada sahip birisi için etrafa bakmayı unutmayın (yüz, hayalet, kral, şeytan, alev, pislik gibi kelimeler tüm ortak isimlerdir). Eğer gerçekten orijinal olmak istiyorsanız, daha kurnaz olan ve belki de siz ya da işinizle ilgili olan daha uzun bir kelime ile gelebilirsiniz. Şehrinizde ve internette ilham alın, ancak gördüğünüz her şeyi doğrudan kopyalamayın; Bu bir oyuncak olarak size marka olacak.

Yeteneğinizle ve daha fazla yeteneğinizle diğer sanatçılarla tanışabilirsiniz. Bu altkültürde üstlerinizden öğrenebilir ve eşinize yardımcı olabilirsiniz., Ödevinizi yapın. UTI CREW LOS ANGELES gibi insanları araştırmayı deneyin Araştırma stilleri geçmişi anlamanıza yardımcı olabilir grafiti ve farklı tarzı.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.