Bir Guy Online ile Nasıl Karşılaşılır?Konuşma sırasında ne hakkında konuşacağın hiç takılmamış mı? Ne hakkında konuşacağını bilmiyor musun? Bir kişiyi Anlık İleti Saatinizde saatlerce konuşmak veya bazen MSN veya IRC veya AIM olarak adlandırılmak üzere tutmanın bazı yollarını öğrenin.

Konuşmanızda daha gayri resmi ve gündelik olun. Merhaba” yerine

” yi seçin. Ona sor

” nasıl gidiyor?

“, Ya da

” ne var?

“. Eğer sana aynı şeyi sorarsa

aynı” demeyin, çünkü bu ona sıkıcı olduğunuzu gösterir. Aptal olsa bile, ona günün hakkında bir şey söyle. (‘Hiçbir şey’ dememek onu son derece sohbete dönüştürebilir.) Bu onu güldürür ve iyi bir espri anlayışınız olduğunu düşünür! Kesinlikle kasvetli. Ona ne kadar kötü bir gün geçirdiğini söyleme – en azından ilk sohbette, onu daha iyi tanıyana kadar sakla. Aksi halde, kasvetli veya sıkıcı olarak çıkabilirsin. Ona gerçekte kim olduğunu göster. Kendine bir web kamerası al ve ona devam et. Bu sadece ona konuşacak bir şey vermez, ona konuşacak şeyler verir. Şimdi ona odadaki veya kendinize bir şeyler gösterebilirsiniz. Eğer bir tane de varsa, eğer teklif edemezse, izleyebilir misin diye sor. Çok fazla ortaya çıkmamaya dikkat edin! Ona kısa cevaplı sorular sormaktan kaçının.

Bu filmi gördün mü?

Cevap ya Evet ya da Hayır olurdu. Bu çok kısa. Ayrıntılı ve

” Bu film oldukça iyi görünüyor. Bir ara onu görmek istiyorum.

İkinize de yeni bir konu verebilir. Söylediği her şeye cevap vermeyi unutmayın. Herhangi bir şey hakkında konuş; onun en sevdiği grup, renk. Her zaman kendinden bahsetme, kendini merkezsiz ve kendini takıntılı olarak bırakabileceğinizi düşünün. Sohbeti nasıl sonlandıracağını bilin. Gitmesi gerektiğini söylediği zaman ya da gitmeniz gerekiyorsa

seni yarın göreceğim” ya da

” sonra görüşürüz

gibi bir şey söyle. Gelecek planları ya da onunla sohbet edecek bir şey. Onunla çok sık konuşmak konusunda dikkatli ol. Onunla sık sık görüşün, her gün değil, iletişim halinde kalabilirsiniz. Çok sık olduğunda daha az ve daha az özel hale gelme şansı vardır. Sadece bir erkeğe çevrimiçi olarak son çare olarak sorun. Onu bizzat sormak çok daha iyi. Bir ilişkide daha ciddi zamanlar söz konusu olduğunda, hiç kimseden çevrimiçi olarak sormayın. Bu ayrıca kırılmalarla da çalışır. Bitirdi.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.