Bir Jilet Kick Scooter için bir Koltuk Nasıl EklenirBu eğitim, Razor Kick Scooter’ınıza (sadece alüminyum ayaklı modeller) resmi bir Razor marka koltuk eklemenizi öğretecektir. Bir koltuk eklemek, özellikle aşağı tepelerdeki sürüş deneyiminizi geliştirebilir.

Bir Razor Kick Scooter alın. Bu, yalnızca alüminyum bir bagaj tahtasına sahip scooter’larla çalışır. Para biriktirmek için temel bir scooter satın almak isteyebilirsiniz. Satın aldığınız scooter’ın kilonuzu ve koltuğun ağırlığını ve taşıyabileceğiniz her türlü eşyayı destekleyebildiğini unutmayın. Bir scooterın ağırlık limiti 143 lbs. Daha fazla ağırlığa sahip olanlar için, jiletli pro scooter satın almalısınız. , Jilet E200S koltuk jilet yedek parça bölümünden post ile sipariş., Bazı cıvata ve somun alın (nyloc fındık iyi çalışması gerekir.), Bir matkap ve bazı anahtarları veya bir cırcır seti alın., Göz koruması giyin.” sele direğinin her iki tarafındaki delikler, direk yatağının ortasına mümkün olduğunca yakındır. , Yerine oturtmak mümkün olduğunca arkadaki lastik yakın scooter footboard üstüne koltuk yerleştirin.”, Koltuk tam olarak, tam olarak nasıl istediğini, düz ileriye dönük olduğundan emin olun. “, Aynı boyutta iki deliği delinmiş olduğunuz deliklerin tam ortasına doğru delin (belki de koltuğu tutmak için bir kelepçe kullanmalısınız) Delinmiş olduğunuz delikler, diğer tarafa doğru scooter üzerinden geçmelidir. cıvataları.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.