Bir Üyelik Olmadan Hayvan Reçelinde Nasıl Olunur?


Hayvan reçelinde popüler olmak istiyor musunuz, ancak para harcamak istemiyor musunuz? Aslında bu mümkün ve bunu başarabilirsin. Bir kuruş harcamadan popüler bir jammer olmayı öğrenmek için okumaya devam!

Bir arazi ve bir deniz hayvanı seçin. İnsanların ne söyleyebileceği önemli değil, en tatlı olduğunu düşündüğünleri seç. Her türden iki tanesini seçmeyin, çünkü bu, bazı hayvani reçel etkinliklerine katılmanızı kısıtlayacaktır. Sevimli isimleri verin. İsimler için bazı iyi teknikler, ilk veya soyadı soğuyana ve geri kalanını ayarlayana, ismi DJ ile başlatana veya son adın başlangıcı olarak Kawaii kullanmaya başlayana kadar, spiner’ı kullanmaktır. Evcil hayvanlarınızı dekore edin. Süslemenin iki akılcı yolu, açık pembe, sarı ve mavi gibi siyah-beyaz veya pasteldir. Bunları kendi isimlerine göre de dekore edebilirsiniz. Örneğin, ‘Snowygoat’ adlı bir evcil hayvanınız varsa, beyaz, kahverengi veya açık mavi yapabilirsiniz. Beyaz ve açık mavi, kar yapar ve kahverengi keçi boynuzlarını yapar. Onlar için evcil hayvanlar yapın. Daha fazla dikkat çekmek istiyorsanız, eğer evcil hayvanınızın pastel ve siyah olması durumunda siyah ve beyaz yapın. Evcil hayvanlarınız için en az bir hamster, bir joey ve bir denizatı alın. Evcil hayvanlardan farklı olarak, tüm mini evcil hayvanlara izin verebilirsiniz. Ancak, sadece hamster, joey ve denizatı alabilirsiniz. Göstermek için birçok partiye gidin. Ortaya git ve dans et. Size dikkat çekmek için eminim. Ayrıca

(Wolf, tavşan, penguen)

partilerine gitmeye de yardımcı oluyor. Üyelerden olup olmadıklarını herhangi bir arkadaş isteğini kabul et. Ne kadar çok arkadaşın varsa, o kadar popüler olursun.

, Bir sürü raleyi topla. Bunları oyun oynamaktan ya da ticaretden alabilirsin. Birkaç tane olduğu sürece onları nasıl aldığın önemli değil.” çift. Yine de üye olmayan üyelerinizi koruyun. Bunları fark etmelerini sağlamak için diğer çarpışmacılara gösterebilirsiniz. Kullanılamaz borçları ticaretinize koyun. Bunlar sadece üyelerdir, bu yüzden üyeler bunları satın alabilir ve hiçbir şey kaybetmezsiniz.

, Bu adımları sık sık tekrarlayın. Hem tür hem de nadir olmaktan gurur duyacaksınız.”, Yeni bir den alın. Bu senin parti denen olacak, o yüzden özel eşyalarını ona koyma.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.