Bir Vejetaryen Olmak İçin Ebeveynlerini Nasıl İkna Edebilirsiniz?Küçükken vejeteryan olmak, ailenizin iyiliğini almanız için ihtiyaç duyabileceğiniz bir şey. Bu makalede, ebeveynlerinizi nasıl ikna edeceğiniz konusunda kaba bir taslak kılavuzu bulunmaktadır.

Beyin fırtınası. Bunu neden yaptığınızı öğrenin. Bazı iyi olanlar aşağıdaki gibidir. Bunların her birinin ebeveynlerinize etkisini açıklamak büyük ölçüde yardımcı olabilir. Çevre- İnekler ve hayvancılık, Amerika’da ormanları parçalamak için çok fazla yer kaplıyor. Atıkları her yere dökülmüş hayvan yığınları var.

Hayvanlar – Hayvanlar hayatlarının başlangıcından işkence edilir. Bir dana olarak, annelerinden koparılır ve et için öldürülür ya da süt ineği olmaya devam ederler.

Ahlak-Hayvanlar herhangi bir rızası olmaksızın bir ‘tecavüz silahı’ ile enjekte edilir (belli ki).

Sağlığınız – Etten gelen yağ, atardamarları tıkayabilir. Hayvansız bir diyetle yüksek kolesterol almazsınız.

Zarif Bir Konuşma Oluşturun. Tamamen ezberlemek zorunda değilsiniz, çünkü bu sahte gelebilir, ancak bilginizdeki her şeye sahip olabilirsiniz. Bazı şeyleri soru soruyorlarsa sakla. , Araştırma. Beslenme hakkında bilgi edinin. Etler için” yapmak

için ne yiyeceğinize dair bilginizle anne babanızı etkileyin ve onlara tüm bu vejetaryen sporcuları hatırlatın. Bazı tarifleri arayın. Onları yazdırın veya onları işaretleyin, böylece ebeveynleriniz ne kadar sorumlu olduğunuzu görür. Paran varsa, bir yemek dersi al!

” Yaklaşım. Onları iyi günler. İyi günler bir dizi şey! Maaş günü.

Yeni bir müşteri aldıklarında.

Bir şey kazandılarsa Onları Otur. Olgun bir tartışma için yanınızda oturmasını isteyin. Konuşmanızı tekrarlayın (indeks kartlarından sakının!) Onlara nasıl tepki verdiklerini gözlemleyin. Stresli görünüyorlarsa, onlara güven vermenin yollarını buluyorlar. Tepki. Hayır diyorlarsa, aşağıda okuyun. Evet diyorlarsa, kazandınız! Bu lezzetli tariflerden biraz pişirin. Ne dedin? Hayır derse, nedenini sor. Neden olmasın?” Diye havaya uçurma. Bunu halledecek kadar olgun olduğunu göstermelisin. Size Doğru Olun. Eğer bunu yapmana izin vermeyi gerçekten reddediyorlarsa ve gerçekten yapmak istiyorsan, yap. Eğer gerçekten vejeteryan ve vegan olmak istiyorsanız, onların ahlaki kararlarınızda durmasına izin vermemelisiniz. Farklı bir din olmanıza izin vermeyeceklerini ya da farklı bir ırka mensup olmadıklarını sorun. Bu aynı hatlar boyunca ve kararlarınıza saygı göstermeli!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.