Birey Nasıl Olunur (Çocuklar İçin)


Bir birey olmak isteyen ama nereden başlayacağını bilmeyen bir çocuk musun? Cevabı evet ise o zaman okuyun!

Bireyin ne olduğunu bilin. Bir birey, diğer insanlardan farklı ve başkalarının düşündüğü şeyleri umursamayan bir kişidir! Farklı müzikler gibi farklı giyinebilirler ya da farklı bir kişiliğe sahip olabilirler. Kendi Kişilikliğini geliştir! Bu bir birey olmanın en önemli şeylerinden biridir, utangaç, yüksek sesle, dostça veya karamsar olabilirsiniz! Bunlardan herhangi biri sizi bir birey yapacak! Veya kişiliğinizi farklı insanlar etrafında bile değiştirebilirsin, bu iyi! Bu adım gerçekten önemli değil çünkü zaten bir kişilik var! Kendi Modasını yaratmayı dene! Baggy kot pantolon, skinny jeans, 3 çeyrek boy şort, etek, mini etek, tayt giyebileceğiniz diğer insanlara farklı şeyler giymeyi seveceksiniz! Bu her şey yolunda! Baggy kot pantolon giymeyi seviyorsanız, sizin için çok büyük olanları giyebilir ve bunları giyebilir veya çok küçük olanları alabilirsiniz! Bu sizi kalabalığın içinde öne çıkaracak! Size her renk uygun olsun! Eğer ebeveynler izin verirse, tank üstleri, bandon tişörtleri, gömlekleri ya da kişiselleştirdiğiniz her şeyi takarsanız! Keçe uçları veya akrilik boya ile küçük tasarımlar ekleyerek bunları kişiselleştirebilirsiniz! Bunu yapmanıza izin verilmiyorsa, düz beyaz tişörtler satın alın ve izin verildiğinde bu boyaları / ağartıcıları kişiselleştirin! Bir şeyleri dağınık isterseniz, o zaman o zaman ya da koparmayı deneyin! Ayakkabılarla bir şey giyebilirsin! Vanlar, Converse, Nike, Adidas ya da her neyse!

Kendi şahsen ol! Bir insan bağımsız olan bir kişi! Onlar sadece kendileri ve başka biri gibi davranmıyorlar! Kendi bireyselliğini istedikleri şeyi ve müziği moda ederek ifade ediyorlar! Sadece bir şey yapmıyorlar çünkü iyi görünmek isterler ya da diğer insanlar bunu yaparlar çünkü bu onları bir insan olarak temsil eden şeydir! Kendi kararlarını verir ve kimi olmak isterler! ”“ İstediğiniz gibi! Her türlü müziği sevebilirsiniz! Türler: Klasik, Halk, Yavaş Akustik, Ülke, Ülke pop, hip hop, pop, r & b, rock, country rock, punk rock, ska serseri, emo, emo pop, emo rock, klasik punk fusion ve daha olabilir! !!! Kendini ifade et! Bir enstrüman çalmak, bir şarkı yazmak, spor yapmak, bir oyun kurmak, kitap okumak, kitap yazmak, hayal kurmak, fantastik bir dünya yaratmak gibi hobiler yaparak kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz! Bunlar, bireyselliğinizi ifade edebileceğiniz her şeydir! “Başkalarının fikirlerine kapılmayın. Herkes sizi tuhaf olarak adlandırırsa kimin umrundadır? Bir birey olmanın bir parçası, başkalarının ne düşündüğünü umursamayarak hayattan zevk almaktır!”, Hoş bir tavır takın! Kendinden emin ol, ama kendini beğenmiş ol, kendini düşün ve her zaman görüşlerini söyle, ama nazik ve nazik ol ve sonra bakılacaksın!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.