Duty 2 Çağrılarında Daha İyi Bir Sniper Nasıl Olunur?


Popüler PC (ve konsol) oyunu Call of Duty 2’de çok oyunculu oyunlarda bir keskin nişancı olarak başarılı olmak için, zaman ve pratik koymak gerekir. Ancak birkaç ipucu ve püf noktası bu pratiği çok daha hızlı ve daha verimli hale getirebilir. Kayıt ayarlamaya hazır mısın?

Pozisyonunuzu seçin: Her iki tarafın silahı, manzaralar ve Enfield’in yükleme sistemi dışında çok benzer. Enfield iki beş yuvarlak klip taşır ve diğerleri beş turluk artışlarla yeniden yüklenebilir, diğerleri ise beş tur taşır ve istediği zaman üst üste çıkabilir. Bütün tüfekler aynı hasar ve doğruluğa sahiptir. Kapsamını tercih edeceğiniz tüfekle tarafı seçin. Springfield, basit (+) crosshairs için çok popüler. Sniping için yeniyseniz, ekip arkadaşlarınızın genel alanında kalın. Düşman bölgeye sızmak sizi daha çok öldürür, ancak dikkatli değilseniz, keşfedilme şansınızı büyük ölçüde artırır. Takım arkadaşlarınızı yanınıza alarak, düşman piyadeleri muhtemelen sizi gizleyemeyecektir.

, Kırsal kesimde Sniping kentsel bir ortamda olduğundan çok daha zorlu. Farklı insan silueti vahşi çalıların ve ağaçların karşı çıkacak. Özellikle açık havada saklanırken dikkatli olun.” Akılda tutularak, iyi bir saklanma yeri bulmak. İyi bir ateş alanı istiyorsun, ama aynı zamanda düşman ateşinden de korunuyorsun (daha fazla yardım için ipuçlarına bakın). Bir düşman gördüğünüzde, nefesini tutmak için basın (veya atadığınız düğmeyi). Bu senin kapsamını sıkıyor. Şutu ateş et ve ateş et! (Kötüye kullanmamaya dikkat edin, eğer nefesinizi çok uzun tutuyorsanız, kapsamınız çok uçucu olacaktır ve

nefesinizi kesmek” için daha uzun sürebilir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.