Ebeveynlerini bir Ferret Getirmek İçin Nasıl İkna EdebilirsinGenç bir ferret hayranı mısın, ama ebeveynlerin bir tane olmasına izin vermek istemiyor musun? Ebeveynlerini sorumlu bir ferret sahibi olabileceğinize ikna etmek için bu adımları deneyin.

Evdeki sorumluluklarınızı gerçekten kanıtlamak için sıkı çalışın. Odanızı temiz tutun, iyi bir yaşam tarzına sahip olduğunuzdan emin olun, dışarıdaki çöpleri alın

Tüm ev işlerinizi ve hatta ev işlerinizi yapmayan şeyleri yapın.”, Ebeveynleriniz ve komşularınız için çalışın veya tasarruf için bir kağıt yol alın. kadar para. Ferret ve tüm aksesuarları yaklaşık 500-1000 dolar, artı gıda, ikramlar ve çöp için tekrarlanan maliyetlere mal olacak Ebeveynlerinizin bu süreç boyunca evcil hayvan gelinciği olmasını istediğinizi bildirmeye devam edin, ama rahatsız etmeyin onlar. Ne kadar sorumlu olduğunu kanıtlamaya çalışıyorsun, onları rahatsız etmiyorsun. Ev işlerinizi yapmaya devam edip, gelincikten sonra bile her şeyi temiz tutmaya hazır olun. Ayrıca, veterinere götürmek, yiyecek ve diğer beklenmedik masrafları almak için yeterli para getirmeye devam etmeniz gerekecektir. İlk maliyetler için yeterli para kazandığınızda, bir teklif yapmaya başlayın. Bilgisayarınıza alın ve bunları aileniz için çekici bir formata koyun: Maliyetler. Satın almanız gereken şeyleri ve bu şeylerin maliyetini ne kadar beklediğinizi yazın. Kafes, yatak, çöp kutusu, çöp, su şişesi, yemek tabağı, koşum takımı ve tasma, yiyecek, ferret ilk yardım çantası, taşıyıcı, ferret şampuanı, ikramlar, oyuncaklar ve ferretin kendisi.

Gelincikler hakkında olumlu bilgileri yazınız. Onları iyi evcil hayvanlara sahip kılan şey. Mobilyalara ne kadar yıkıcı olmadıklarını yazın, sessizler, küçükler, uzakta olduğunuzda ve halıya kaka yapmayan bir kafeste oturuyorlar.

Bunlara ayrıca, yumuşak kumaşta mobilyaların altına girebilecekleri gibi yıkıcı olabilecekleri ve çöpleri eğitilmedikleri zaman evde nasıl kakalanabileceğini de söylemeniz gerekir. Fakat bu şeylerin onları nasıl izleyebildiğiyle ve onları nasıl eğitebildiğinizi nasıl önleyebileceğiniz ya da onları daha önce eğitilmiş çöpleri nasıl alacağınız ve bu aşağı tarafların nasıl önlenebileceği ya da nasıl düzeltilebileceği konusunda sizden memnun olabilirler.

Ne zaman çalışmayı planladığınızı yazın ve gerektiğinde onu veterinere götürmek için paradan tasarruf edin. Satın aldığınızda kısırlaştırılacak ve de kokulu olacak mı? Öyleyse, bunu da yazın.

Ebeveynleriniz evcil hayvanla ilgili herhangi bir endişeye sahipse, bu endişeleri de dile getirin. Teklifinizi ebeveyninize sunun. Ebeveynlerinize uygun bir süre bekleyin, işe gitmeden ya da araba sürdüklerinde değil. Oturup tartışmak için zamanınızın olduğundan emin olun. Sızma ya da yalvarma. Konuyu olgun bir şekilde tartıştığınızdan emin olun. Ebeveynlerine bir cevap vermeleri için zaman verin. Hemen bir cevaba ihtiyacınız olmadığını bildiğinizden emin olun. Bunun üzerinde düşünmek için birkaç gününüz varsa, size olumlu bir cevap vermeleri daha olasıdır. memnuniyeti geciktirmek için yeterince olgun olduğunu gösterir., Bir gelincik almak hakkında çok düşünün. Eğer ebeveynlerin iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorsa, belki de haklılar.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.