En Büyüleyici Klasik Dresser Nasıl Olunur?


Klasik tarz zamansız.

Gerçek Klasik şifoniyer zarif ve sofistike. Kusursuz bakımlı, o odadaki en sanatsal ve ilgi çekici kadın. Büyüleyici. Ama onun sırrı tasarımcı kıyafetleri ve hatta doğal bir poze değil, ama yanılmaz bir tadı.

Bu kılavuz, klasik Klasik Kadınınızı geliştirmenize ve kendi zamansız tarzınızı yaratacak en iyi parçaları seçmenize yardımcı olacaktır!

Mükemmel kesime bakın. Mükemmel kesim Mükemmel Kıyafet’e eşittir. Her şeyden önce, kesmek, görünümünüzün en önemli öğesidir. Mümkünse, Fransız kadınları taklit edin ve tüm temel eşyalarınızı hazırlayın. Eğer terzilik göze alamıyorsanız, alışveriş yaparken acımasız olun. Sadece size en uygun parçaları satın alın – kalçalarınızı, takılı belinizi ve omuzlarınızı kucaklayan kemerler. En güzel siluetin zarif çizgilerle temiz, basit olduğunu unutmayın. Unutmayın, Klasik bir görünüm için, renk ana ortamınız olacaktır.

Tonları arasında

yerine saf tonları arayın. Siyah her zaman hoş ve beyaz, donanma, odun kömürü ve gerçek kırmızı diğer arzu edilen renklerdir. Bu renkler sizi çekmezse, daha az geleneksel tonlarla denemekten korkmayın. Ancak, seçiminizin giysinin doğal güzelliğinden hiçbir şekilde uzaklaşmamasına veya dikkatini dağıtmayacağından emin olun; çizgisinin zarafeti, tasarımının mükemmelliği. Baskılarla deneyler; Minimalist parçalarla güzelce eşleştirilebilirler. Bununla birlikte, baskılar dikkat dağıtıcı olabileceği için dikkatli olun. Çok

yüksek

veya

meşgul

olan bir baskı seçin. Zevkli, özgün çiçek tasarımları cesur, geometrik desenler kadar güzel. İçgüdülerinizin size rehberlik etmesine izin verin ama unutmayın: daha basit, daha iyi. Her zaman Klasik Tarzın ilk kuralını hatırlayın: malzemenizin kalitesi her şeyden önemlidir. Klasik kıyafetlerin sadeliği kesinlikle belirgin hale geleceğinden, herhangi bir alt kumaşa yerleşme. Bir giysinin güzelliği, kullanılan malzemelerin güzelliğinde çok fazla yatıyor. Ipek, kaşmir, kaliteli yün, dantel, pamuk, şifon, kadife farklı

karakterleri

düşünün. Lüks bir dokunuş katmak istiyorsanız kürk en iyi seçimdir. Gerçek kürk takma konusunda bilinçli iseniz, yüksek kaliteli bir sahte yedek satın aldığınızdan emin olun. Dramı silahın olarak kullan. Kesim ve malzemenin güzel bir kıyafet yarattığı doğru olsa da, bu, yakaladığı ve ilgisini çeken bir dramadır. Klasik eşyalarınızı ironi ile giyin: bazı geleneksel oranlara (kısa bir elbise üzerinde bir trençkot giyin) meydan okuyun, beklenmedik bir renk takın, rugan veya sahte mücevherlerle yapışkanlık hissi ekleyin. Her şeyden önce, ruhunuzun büyüleyici bir ışıltısının parlamasına izin verin. Ancak, tüm seçimlerinizi iyi bir tadın ışığında düşünün ve güzelliği bir öncelik haline getirin. Güzelliği geliştirmek için aksesuarlar kullanın. Zevkli mücevherat seçin ve aksesuarlarınızı çıplak gereklilikte saklayın. Bir açıklamada bulunmadıkça öfkeli, parlak tasarımlardan kaçının. En güzel takı, genellikle geleneksel ve mimari basittir. Taze çiçekler, özellikle de yakadaki saçlara tutturulduğunda çok çekicidir. Kıyafetinizi birlikte çekmek için ayakkabılarınızı ve el çantanızı kullanın. Ayakkabılar zarif, basit ve zevkli olmalıdır. Düzgün, çok süslü veya açık geleneksel olmayan ayakkabılardan uzak durun. Topuk şekli, dikiş, renk ve malzeme ile ilgili küçük ayrıntılara bakın. Aynı şekilde, çanta tasarımda basit, tek renkli olmalı ve küçük donanımlarla süslenmelidir.

Konforu feda etmeyin. Giysilerinizin benzersiz uyumu ve kumaşların vücudunuzla reaksiyonu konusunda rahat olduğunuzdan emin olun. Kıyafetlerinizin hareket halindeki bedeninizle nasıl hareket ettiğini inceleyin – etki zarif mi?”

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.