Eski Moda Nasıl Olunur (Kızlar için)


Modern dünyanın karmaşasına ayak uydurabilmek strese neden olabilir, çünkü asla aynı değildir. Denemeyi bırak! Klasik, eski moda yollarla kalın.

İlk önce hangi zaman dilimine bağlı kalmak istediğinize karar verin. Nancy Drew 1940’ların masum görünümü ile gitti, sen 1970’lerde bir stil için gidebilirsin, ama

hippi

veya

çiçek çocuk

olarak etiketlenmiş olabileceğini aklında tut. Ama eğer o baktığın bakış olsaydı, o zaman iyi olur. Düz veya kıvırcık saçlarınızı doğal olarak giyin. Saçlarınızı bir örgü, atkuyruğu veya herhangi bir şekilde koyarsanız, bir kurdele takın. Bir at kuyruğu, aktif yaşamınızda daha uzun saçı kontrol etmek için mükemmeldir (1950’li ve 60’lı yıllarda çok popülerdi). Patlamalar iyi. Saçlarınızı yan tarafa sürün ve bir saç bandı takın, isterseniz ve saçlarınız kapalıysa. İsterseniz, mavi gözlü için renkli temaslar elde ederseniz, çilekli sarışın veya kırmızı boyayabilirsiniz. Taze ve temiz kalın. Günde en az bir kez duş alın. Dişlerinizi fırçalayın ve yüzünüzü günde iki kez yıkayın == çok kurur, yıkandıktan sonra yüzünüzü ve ellerinizi nemlendirin. Eski moda bir kız hiç hoş olmayan bir kokuyla kasabaya gitmezdi. Bir tuhaf, klasik bir gardırop var. Mütevazı olun ve J. Crew, Lacoste, Ralph Lauren, Banana Republic vb. Gibi mağazalardan tiki kıyafetler giyin. Daha üst düzey kıyafetler istiyorsanız, onların ekoselarıyla tanınan Burberry’yi deneyin. Orijinal ol. İlginç bir seçenek pilili veya kalem etekleridir. Ayrıca, trençkotlar her zaman eski moda bir parıltı veriyor gibi görünüyor. Kıyafetin zamansız samimiyetini eklerler. Duruşunuzu geliştirin. İyi bir duruş, kendine güven duygusu verir (içeride bu şekilde hissetmese bile). Yürürken, rahat ancak kesin bir dik duruşu koruyun: uzun, sırtlar geriye, yere zemine oturtun. Bunu ilk kez uyguladığınızda garip ya da zorlu hissedebilirsiniz, ama denemeye devam edin. Tırnaklarınızı koruyun. Tırnaklarınıza açık kat uygulayın. ayak parmaklarınızın üzerinde renk veya Fransız pedikür. Çevresindeki cildin çatlağı noktaya kadar kurumasına izin vermeyin, ancak tırnakları geri itin – ve tırnaklarınızı ısırmayın. Onları parlatırsanız, doğal bir Fransız manikür, açık cila ve hatta nötr, düz renkli cila (kırmızı veya mavi veya siyah gibi kalın değil) için gidin. Polonyalı çipten kaçmasına izin vermeyin ve tırnaklarınızın çok uzun olmasına izin vermeyin. Çivi nötr renklerde ve orta uzunlukta kısa olmalıdır.

Okuyun. En sevdiğiniz konuları, klasik romanları ve elinize geçebileceğiniz geleneksel bir çok şeyi okumaya ve tarihe dökün! Kelime bilginizi artırın ve argo terimlerinden uzak durun. Asla yemin veya ırkçı yorumlarda bulunmayın. Bu sizi çirkin bir şekilde içeride ve dışarıda yapar, bu yüzden kaba. Evinizi veya en azından odanızı giyin. Dekore edilen eski moda yatak odaları / evleri hakkında biraz araştırma yapın. Dünya pazarında muhteşem eski dünya parçaları var, diğer mağazaları da deneyin. Küfür etmeyi bırak. Kesmek zor olabilir, ama küfür olmaya çalışıyorsanız küfür etmek yapabileceğiniz en kötü şeylerden biridir. Arkadaşlarınızla bir gün için küfür etmeyeceğiniz bir anlaşma yapmaya çalışın. Sadece, kendi ağzınızdan çıkan şeyleri kontrol etmek ve düşünmek için irade ve öz-kontrol sahibi olduğunuz herkese kanıtlamayı düşünün. Kesinlikle

:”

moron” veya

aptal

gibi isimleri aramaktan kaçının.” Düzenli rahatsız edici şeyler değil, çok sakin, sivil görüş ve geri dönüşler yapmaya çalışın. Uygulamaya geçecek, ama masum ve eski moda olma yolunda büyük bir adım.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.