Etkili bir Airsoft Scout Nasıl Olunur


Bu makalede, Airsoft Scout’un bir olmak için ne yapmanız gerektiği ile ne yapacağını açıklayacağız. Silah ve taktikleri seçme konusunda ipuçları.

“, Airsoft gözcü ana amacı düşman pozisyonu bakmak ve bu bilgi takımına geri rapor etmektir. Bir izci de ana rolü olan bir kişi olabilir düşman yakın çekimlerde meşgul olmaktır. Ayrıca iki kişi olabilir Gözcü olun ve birlikte çalışın.

Bir izcinin en çok kullandığı silahlar Alt makineli tüfek, av tüfeği, M4 / M16 veya herhangi bir tüfeği olan bir raydır. Ayrıca bir gözcünün cephaneliğinde ayrıca bir Airsoft bombası, kilmore veya herhangi bir DD (distraksiyon cihazı) olabilir. Airsoft tabancalarının üç ana tipi vardır: Birincisi AEG veya elektrikli Airsoft silahı bir pil takımı ve bir şanzıman kullanıyor ve tabancanın iç kısmında daha fazla metal eşya varsa başparmak kuralı olarak daha az olasıdır. bölünürler. Gaz Tabancaları, güç kaynağı olarak Co2, propan veya yeşil gazı kullanan Airsoft tabancalarıdır.

Dick’s veya Walmart Co2 gibi bir mağazada satın aldığınız çoğu airsoft tabanca. Daha yüksek uç Airsoft tabancaları veya küçük kolları, propanın veya yeşil gazı derginin dibindeki bir bağlantı noktasına yerleştirirsiniz. Propan kullanmayı tercih ederseniz, bir adaptör satın alın, böylece propan tankına vidalayın ve bunu kullanın.

Spring Airsoft tabancaları ya da yaylı telleri Walmart’ta satın aldığınız ve bir hafta sonra kırılanlar ama tüm yaylıların kötü olduğu en keskin nişancı tüfekleri yaylı mükemmeldir. Ayrıca tüm av tüfeği ilkbahardır ve eğer bir av tüfeği almayı planlıyorsanız, üç atış için gidin.

Bir izci kullanacak dişli hafif olacak ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilecek ve çok fazla gürültü yapamayacak. Ekstra klipleriniz, yan kollarınız ve istediğiniz diğer şeyler için cepleri olan taktik yelek. Koruma için, her zaman bir ANSI anma tam mühür Goggles ve bir tel örgü alt yüz maskesi takmalısınız, böylece bir diş çekip çıkarmayın ya da yüzüne çarpmayın. Ellere çarpmaktan hoşlanmıyorsanız eldiven giyebilirsiniz. Çalışabileceğiniz bot veya yürüyüş ayakkabıları tavsiye edilir. Bir çeşit kamuflaj, sahada fark edilmeden kalmanıza yardımcı olur. Silahınız, insanınızın en göze çarpan kısımlarından biridir, bu yüzden genellikle kamufle etmek iyi bir fikirdir. Taktikleri bilin. Gözcülerin asıl amacı düşmana casusluk yapmak ve onlarla daha küçük bir alanda savaşmak olduğundan, gizli, hızlı ve doğru olmak istersiniz. Nerede olduğunuzu ya da çok fazla yaprak ve dalda ya da rastgele atış yaptığınızı söylemeyin. Kapağın gürültüsü olduğunda hareket edin, böylece duyulmayacaksınız ve eğer düşmanı görüyorsanız 2 seçeneğiniz var ya takımınıza geri dönün ya da yeterince yaklaşın ve ateş açın. Çekmeye karar verirseniz, ilk atış sayımlarınızın lider veya en fazla ateş gücüne sahip kişi anlamına geldiğinden emin olun. Yalnızsın ve yedek çok uzak olduğu için, görülemeyeceğinden emin olmak istiyorsun. İlk atışları duyduklarında etrafa bakıyorlar ve bu hareketinizi yaptığınızda ve sizden ateş açtığınız zaman.

Bazı etkili eğitim yapın. 10,20 ve 30 yarda (27.4 m) bir hedefe atış yaparak, bölgede yürümeye çalışın, çoğu zaman savaşacaksınız ve çok fazla gürültü yapmamaya çalışın ve aynı zamanda puan noktalarına da bakmaya çalışın. Tüm ekipmanlarınızda en az 2 dakika çalışabilirsiniz. Yüzüstü, diz çökmüş ve ayağa kalkarken egzersiz yapın. Birlikte çalışan iki kişilik bir ekip çalışmanız varsa ve çapraz ateş ve saptırmalar oluşturup pusu kuruyorsanız. Diğer makalelerde Airsoft taktiklerini de bulabilirsiniz.

Bir Ergen Kıza Nasıl Etkili Bir Ebeveyn Olur?

Bir ergen (genç) kız için etkili bir ebeveyn olmak sizin adınıza çok anlayış ve sabır gerektirir. İşte teori ve deneyime dayalı birkaç ipucu.

Kızını sev. Doğal olarak kızınızı sevmenize rağmen, bunu her zaman bilmeyebilir. Sadece bazen güvensiz hissetmekle kalmaz, aynı zamanda onun kim olduğu için onu sevdiğini bilmesi gerekir. Söylediğini ve sevildiğini ona göstermeyi unutmayın. Şaşırtıcı derecede gözden kaçması kolay ve kızının bütün görünümünü değiştirebilir. Kızını dinle. Sürekli olarak tavsiyeyi, cesaretlendirmeyi, yorum yapmayı ve sorgulamayı istemek doğal olmakla birlikte, söylediklerine (ya da söylemediğine) ve nasıl söylediği konusuna gerçekten önem vererek onun hakkında kavrayış elde etme olasılığınız daha yüksektir. Ayrıca duyulduğunu hissederse, sizi dinlemesi daha olasıdır. Eğer tavsiyeyi dinlemeye hazır değilse ve sadece onun için orada olmanızı istiyorsa, bir şey söyleme. Sonunda seni dinlemeye hazır olacak ve onunla konuşmak için doğru zaman. Kızınızın dinlemesini daha kolay hale getirin: Bazen kendisine yazılı yazılı bir mektupla yaklaşmak, söyleyeceğiniz şeylere ‘dinlemesini’ sağlayan ikna edici bir yöntemdir. Mektubu kendi alanına alabilir ve kendi zamanında okuyabilir. Onu sindirmek ve onun cevabını bulmak için bir ya da iki gün verin.
Konuşurken (veya yazarken), doğrudan onu ele alın. Diğer insanlar veya ilgisiz konular hakkında bilgi getirmeyin. Söylemesi gerekenleri dinleyin ve onu yargılamadan açık bir ortam yaratın.
Kardeşi gibi karşılaştırmalar oluşturma. Bu onu, başkasından daha az bir insanmış gibi hissettirecektir. Adil değil.
Yanlış olduğunda itiraf et, o da haklı olmasa bile. Bir genç, kusurlu olduğunu kabul eden bir ebeveynle ilgilenebilir. Bu ona kendi katkıları üzerinde düşünecek bir alan verir ve işlerini yaparken ciddi olduğunuzu bilmesini sağlar. Ayrıca, onun saygısını gösterir. Gerekirse bir akıl hocası çağırın. Bazen, annem ya da babam kız arkadaşının tavsiye almak için gitmesi için ideal bir insan olamaz ya da olamaz. Bu sizin saygısızlık ettiğiniz anlamına gelmez veya hiçbir şey bilmediğinizi düşünmez. Kızınızın danışman seçimine saygı gösterin (bu kişi yeterli, güvenli ve başka bir şekilde makul olduğu sürece). Kızınızın sosyal hayatını olumlu bir şekilde teşvik edin. Ardından arkadaşlarını hayatında önemli şahsiyetler olarak görecek. Bu önemli olmadığın anlamına gelmez. Onun yetişkin bir sosyal yaşam geliştirdiği anlamına gelir. Sosyal hayatının onun çalışmalarına girmesine izin verme. Evini her partiden uzak tutmamalısın, okulda iyi olduğundan emin ol. Ancak, bir partiye gitmek için ona belirli bir not alması gerektiğini söylemekten kaçının. Bu onun sosyal yaşamının risk altında olduğu için kendini stresli ve olumsuz hissettirecektir. Elinden gelenin en iyisini yaptığı sürece, onunla gurur duymalı ve ona iyi davranamayacağı alanlarda ona yardım etmelisiniz.
Onun yerine notlarını arttırmasına yardımcı olmak için ödüller kullanın. Örneğin: Bir sonraki testinde B alırsa, onu dondurmaya veya en sevdiği restorana götürürsünüz. Beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın, ama tembel olmasına izin vermeyin. Bir rol modeli ol. Gerektiğinde dinlemeye ve tavsiyede bulunmaya hazır, kızınız için her zaman orada olan iyi bir insan olun. Niyetiniz başkalarına saygılı ve onurlu davranacaksa, bunu alacak ve öykünecek. Hassas bir şekilde etkileşimde bulunun. Beğen ya da beğen, ergenlerin zaman zaman anne-babalarla iletişim kurması çok zor. Bazen ebeveynleri olmadıklarını iddia ediyorlar. Ama hala aşkını gösterebilirsin. Sadece küçük bir bakış, sadece küçük bir gülümsemenin gücünü kullanın. Sizin aranızdaki zorlukları ortadan kaldırabilir ve bir tartışmaya hazır olduğunuzu veya sadece ona ihtiyaç duyacağı bir ayı kucağına sahip olduğunuzu bilmesine izin verebilir. Ona sempati göstermeniz gerekiyorsa, gerçek olun. Onun hisleri seninki kadar gerçek. Derin bir şey hissetmek, okulda bir hayal kırıklığı ya da hayatındaki diğer olaylar gibi hissediyorsa, hislerini küçümseme. Gençken neler yaşadığına dair örneklerini ve tünelin sonunda ışığın olduğunu ve hareket edebileceğini fark etmelerine yardımcı olmalarını nasıl sağladığınızı onlara verin. (Her ne kadar onun yaşında olduğuna inanamayacak gibi davranabilirse de!), “Kız arkadaşlarına mümkün olduğunca seçim yap. Genç olmak zor, yetişkinlerin merhametinde olduğunuz gibi. Seçmek için biraz güç sahibi olmak her zaman yardımcı olur. Ona onun alanını vermesine rağmen, hala senin rehberliğine ve ilgine ihtiyacı var. Gençlerin kendi sınırlarını, yanlış ve disiplinli olarak bilmeleri gerekiyor. O, dikkatinizi istemediklerini söyleyecek ve söyleyecektir, ancak gerçekte, onu harika bir kadın olmaya yönlendirmeye yardımcı olan katılımınızdır.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.