Ev Tabanlı İdari Asistan Nasıl Olunur?


Profesyonellere teknolojinin profesyonel olmasının yanı sıra, her yerde mobil ve çalışma kabiliyeti olan idari asistanlar, kendi evlerinin rahatlığı ve esnekliği için patronların ofislerinin dışındaki bölümlerde ticaret yapıyor. Sanal bir idari asistan olarak, çeşitli müşteriler için bağımsız bir yüklenici olarak çalışabilir veya işinizi belirli bir şirkette tutabilirsiniz ve bir ev ofisinden çalışabilirsiniz. Uzak bir konumdan gereken tüm destek gereksinimlerini karşılama yeteneğinizi göstererek ev tabanlı bir yönetim asistanı olun.

Eğitiminizi güncelleyin. Ev temelli bir idari asistan için özel eğitim gereklilikleri olmamasına rağmen, sürekli öğrenim takdir edilmekte ve işverenler ve müşteriler tarafından talep edilebilmektedir. Mümkün olduğunda çevrimiçi olarak ek sınıflar alın ve belirli alanlarda sertifikalı olma fırsatlarına bakın. Örneğin, Microsoft Word veya Excel’de sertifika sağlayan bir kursa katılın. Ayrıca yasal veya tıbbi idari çalışma gibi belirli alanlarda uzmanlık oluşturabilirsiniz.
Bazı deneyim kazanın. En başarılı ev-eksenli idari asistanlar sekreterlik, kelime işlemci, resepsiyonist, ofis asistanı veya yönetici asistan olarak çalışmıştır.

, Referansları ve kişileri toplayın. Çalıştığınız veya profesyonel yaşamınızda çalıştığınız herkes yardımcı olacaktır.” Eğer şu anda çalışıyor ve evden çalışmaya başlamayı ya da evden müşteriler için çalışan bağımsız bir yüklenici olarak yeni bir kariyer planlamayı umuyorsanız bu önemlidir. Ortalamanın üstünde yazma, yazma, iletişim ve örgütsel beceriler üzerinde göster. İdari asistanlardan sonra aranan, en az 75 kelime yazıp, yazı örnekleri verebilir. Kelime işlem, e-tablolar ve diğer gerekli bilgisayar programları ile uzmanlığınıza ilişkin çok sayıda işi yapabilir ve sunabilirsiniz. Evinizde biraz yer ayırın. Evinizde ayrı bir odaya ihtiyacınız yoktur, ancak masa ve bilgisayar için alan gereklidir. Dikkat dağıtıcı olmayan bir yer bulun. Televizyonun önündeki bir masadan çalışmak ya da çocuklar ve evcil hayvanlar tarafından kuşatmak zor olacaktır. Hızlı internet bağlantınızın olduğundan emin olun. İşinizin çoğu çevrimiçi olarak yapılacak, bu sayede web sitelerine ve e-postalara hızlı bir şekilde ulaşmanız çok önemlidir. Gerekli donanıma yatırım yapın. İstemciler için belgeleri yazdırıp taramanız gerektiğinde hepsi bir arada yazıcı, fotokopi makinesi ve tarayıcı yardımcı olacaktır. Çalışmanızı daha verimli hale getirecek diğer ekipman ve malzemeleri satın alın. Basılı malzemelerinizi korumak için bir faks makinesi, bir sabit hatlı telefon ve çeşitli dosya ve klasörler isteyebilirsiniz. Kalem, kurşun kalem, zarf ve diğer ofis malzemelerine sahip olun.

, Akıllı telefona geçin. Ofisinizden uzaktayken bir e-posta göndermek veya bir toplantı planlamak gerekebilir. Mobil olmanız gerekir., Bir özgeçmiş yaz Eğitiminizi ve deneyimlerinizi öne çıkarıyor: Özgeçmişinizi online olarak yayınlayın Indeed.com ve Virtualassistants.com gibi istihdam sitelerini kullanabilirsiniz. Evden çalışan idari asistanları arayan çevrimiçi reklamlara yanıt verin Özgeçmişinizi ve birkaç referansın ismini verin .

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.