Evde Okullarda Nasıl Olunur?


Bazı insanlar evde eğitim aldıkları için asla arkadaşlarına veya etkinliklerine sahip olmayacaklarını düşünmektedir. Bununla birlikte, birkaç ya da daha fazla kolay yoldan çok aktif ve popüler olabilirsiniz.

Evden çıkmaya çalış. Ev okulu yapıyorsanız, muhtemelen evinizde çoğu çocuktan daha fazlasınız. Eğer çıkmazsan, diğer pek çok çocukla tanışamazsın ve sonra popüler olmanın bir yolu yoktur. Bu yüzden sevdiğiniz insanlarla eğlenmeye çalışın. Biraz eğlenmek isteyen garip hissetme.

Yeni arkadaş

dan çok rahatsız hissediyorsanız, belki de tanıştığınız insanlar arkadaşlarınız gibi uygun insanlar değildir. Konuşun: Nerede olursanız olun insanlarla konuşun; Örneğin postaneye veya bankaya göre insanlarla tanışmak için.
Aktif olun: koşu, yürüyüş, paten, yüzme, kaya tırmanışı, bisiklet, bovling, atma / paslaşma ve yakalama, atış sepetleri; minyatür golf oynamak veya koymak.
Kilise veya tapınağınızdaki gençlik etkinliklerine katılın.
Orada bir tür insanı görmeye ye. Bir alışveriş merkezinin yemek alanında veya burger, pizza veya taco restoranında dikkatli olun; Herhangi biri olabilir: dopers, fındık, yalancı ya da dolandırıcı.
Size yakın bir devlet okulunun toplumsal dinamiklerini ortaya çıkarın. Yakınınızdaki bir devlet okulundaki bazı popüler çocuklarla tanışırsanız, onlarla arkadaş olmayı deneyebilirsiniz. Bir popüler kişi ile arkadaş olduğunuzda, ne zaman takılabileceğinizi sorun ve belki de bir arkadaş getirecektir. Sonra iki kişi ile arkadaş olacaksın. Şanslar, en az birinin ismini popüler halk insanlarına anlatabilir. Yakında, diğerleri sizi tanıyacak ve bir arkadaş olarak sizinle tanışmak için can atıyor olabilir! Gülümseme; gülmek. Özellikle utanmadan ya da utangaç olmak yerine kendinize gülmeyi öğrenin; sosyal olmak; Konuşurken eğlenmelisin – sonra yapacaklar. Aktif olarak dinlemeyi deneyin; zemine sahip olanın yüzüne bak.
Fikirlerine, eğlenceli, nazik ve olumlu ~ olarak yanıt verin ve insanlara bakmayın ya da onların fiziklerini orantısızlaştırmayın. Şaka yap. Küçük şeylere veya kendini merkezlemeye kızmayın, ya da en fazla atıştırmalık veya patates kızartması yiyenlerin üzerine endişelenmeyin.
Hızın ayarlanmasına yardımcı olun: sıradan şeyler hakkında konuşun, ve eğer konuşkan ise, daha fazla dinleyin – ya da konuşmuyorlarsa – o zaman konuşmaya itmeyin” evet” katılıyorum, başını sallayın ve gülün (Relax; Herşeyi bilmek ya da aşırı ısrarcı olmak.
Konuşmak veya yapmak için ortak ilgi alanları bulun: müzik, filmler, TV şovları, bir kitap, stiller, ilgi alanlarına göre güncel olaylar” kahramanlar vb. Bir devlet okulunun etkinliğine katılın. Eğer bir devlet okulunda zaten bir arkadaşınız varsa, onlarla birlikte gidin ve arkadaşlarıyla tanışın. Bu, daha fazla insanla tanışmak ve eğlenmek için harika bir fırsat! Bir okul etkinliğinde kimseyle tanışmamışsanız, birisine atıştırmalıklar ve yiyecekler için birisine başvurabilir veya sadece yanınızda bir masada oturan biriyle konuşabilirsiniz. Bu, yeni arkadaşınıza eğlenceli, giden ve arkadaşlarınızla tanıştırmak istediğinizi söyleyecektir. Her zaman iyi görünüyorsunuz (olaylara ve bulunduğunuz yere uygun) ve

açık ve ona kadar.

dışarı çıktığında. Yaşınıza biriyle karşılaşabilirsiniz ve eğer prezentabl bakarsanız, hoş ve serin / sıcak görüneceksiniz. Eğer kötü görünüyorsanız, birisini görebilirsiniz. Bu kişiyi tekrar görmeniz ve karşılaşmayı hatırlayabilmeniz için iyi bir şans var. Yeni arkadaşlarınızı kullanmayın (ve sadece sizi biraz kullanmasına izin verin). Yeni arkadaşların var; Bu yüzden arkadaşlarından başka biriyle takılarak arkadaşlarını uzaklaştırarak onları rahatsız etme. Bu onları kızdırır ve sonra konuşurlar. Bunun yerine hep birlikte takılabileceğinizi öneriyoruz ve bu şekilde, hiçbir his zarar görmeyecek. Evde olmaktan korunma. Arkadaşlarınız hangi okula gittiğinizi sorarsa, onlara gerçeği söyleyin. Size daha fazla soru sorarlarsa, onlardan farklı olmadığınızı gösteren her soruyu yanıtlayın. Örneğin, arkadaşın:

Yani, sana bir şey öğretmeye çalıştıklarında ailenle sinirleniyor musun?

Sen: Evet, bazen. Öğretim zamanı boyunca bir öğretmen ve öğrenci ilişkisi gibi. Ama öğretmeyle işimiz bittiğinde, hepimiz iyiyiz. Ev okulu olmaktan gurur duyduğunuzu gösterin. Bu, eğlenceli olduğunu ve hoşunuza gittiğini söylerseniz, sizi daha da popüler hale getirecektir. Senin kolaylaştığını düşünecekler ve seninle konuşmak isteyecekler. Bölgenizdeki herhangi bir spor ve sosyal dernek bulun: Bir erkek ya da kız organizasyonuna katılın: İzciler Derneği, Campfire Girls, 4-H, FFA veya benzer bir kulüp organizasyonu ya da kilisede.
Bir beceri veya spor dersleri alın. Tenis, golf, yüzme, vb. Hakkında düşünün. Toplum rekreasyonu (rec) merkezi ve YMCA / YWCA (Y) ve Boys and Girls Club veya başka bir yerde kontrol edin.
Bir spor ligine katılın ve bir takıma geçin. Çalışma karate / judo, vb. Yerel küçük lig beyzbol, gençlik futbolu ya da futbol, ​​vb katılın. Ev Okulları ile katılın: Ders dışı aktiviteleri yapmak için ebeveynlerinizin ebeveynleri ile konuşmasını sağlayın – ya da bir okul Konu: Basketbol, ​​voleybol, futbol ya da voleybol almayı deneyin. Ebeveyniniz veya tarih, yazı, matematik ya da bilim konularında iyi ya da iyi öğrenim görmüş başka bir ev okulu gibi bir

uzman ebeveyn

bulun. Bir grup için ders vermek veya belirli bir konuda bir proje yapmak için birlikte çalışmayı deneyin. Oku; kitap, CD, film bul: Bir kütüphaneye git. Orada oku ya da çalış, ama etrafta dolaş. Konuş ve insanlarla tanış.
Postayla veya yerel olarak bir kitap kulübüne katılın ve konuları diğer çocuklarla tartışın.
Masa oyunları, scrabble, satranç ve önemsiz uğraşlar vb. Oynayın.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.