Evden Tıbbi Transkripsiyon Nasıl Olunur?


Nihai hedefiniz evden çalışmak mı? Tıbbi transkripsiyon hakkında duydun mu ve yeni bir kariyere başlamak için gitmek mi istiyorsunuz? Tıbbi transkripsiyon, kendi programınızı belirleme ve aileniz için orada bulunma esnekliğiyle, istikrarlı bir kariyere sahip olmanın ideal bir yoludur. Ancak, gelecekteki bir tıbbi transkripsiyoncu olarak, bunun bir gecede gerçekleşmeyeceğini anlamanız gerekir. Bazı tıbbi tesisler, tıbbi bir transkripsiyoncunun evden çalışmasına izin vermeden önce altı aylık bir çalışma gerektirir. Diğerleri evinize girmeye başlamadan önce deneyim gerektirebilir.

İş yardımı sunan bir tıbbi transkripsiyon okuluna kayıt olun – Eğitiminizi tamamladıktan sonra bir iş bulmanıza yardımcı olacak tıbbi transkripsiyon okulları var. Bu, etkili bir özgeçmişin nasıl oluşturulacağını, sağlam bir iş görüşmesinin nasıl yürütüleceğini, iş bulma yollarının nasıl ortaya çıkacağını ve daha fazlasını öğretmeyi içerir. İşinize, sizin için ekstra kilometre giden bir okul seçerek bir bacağınızı arayın ve iş yardımı sağlar. Profesyonel bir derneğe katılın – Bu, diğer tıbbi transkripsiyon uzmanlarıyla bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Sağlık Hizmetleri Dokümantasyon Bütünlüğü Derneği (AHDI) gibi bir dernek seçmek, alandaki diğer profesyonellere erişim sağlar. İlk elden tıbbi transkripsiyonist olarak çalışmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenebilir ve hatta iş fırsatlarına öncülük edebilirsiniz. Bölgenizdeki doktorlarla iletişim kurun – Doktorların tıbbi transkripsiyonistleri için neyi gerektirdiğini bilmek istiyorsanız, onlarla iletişime geçin ve sivri sorular sorun. Tıbbi transkripsiyon işlerini outsource ediyorlar mı? Tıbbi transkripsiyoncunun evden çalışmasına izin vermeden önce tecrübe isterler mi? Bu, bölgenizdeki doktorlarla çalışmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek için harika bir yoldur. Ümit verici reklamlardan kaçının

Evden Çalışma

– Tıbbi bir transkripsiyoncu olmak iş ve özveri gerektirir. Eğitiminizi akredite edilmiş bir tıbbi transkripsiyon okulundan almanız ve bölgenizdeki doktorlarla iletişim kurmanız gerekir. Tıbbi transkripsiyon kursunuz 18 aya kadar sürebilir. Kariyerine başlamak için hızlı bir yol vaat eden ya da herhangi bir eğitim gerektirmeyen tüm reklamlar, aklınıza gelebilecek ilgi alanlarına sahip değildir ve hep birlikte kullanılmamalıdır. Deneyim kazanın – Tıbbi transkripsiyon kursunu tamamladıktan sonra, deneyim kazanmaya çalışın. Yerel bir doktorun ofisi ile temasa geçin ve belki ilk ay için indirimli fiyatla çalışın veya staj yapmaya başlayın. Bu, doktoru uygun tıbbi transkripsiyon çalışmaları ile sağlayabilir ve aynı zamanda kemerinizin altında deneyim kazanmanızı sağlar – evdeki ideal tıbbi transkripsiyon işinize öncülük eder. Sertifikalı olun – Ekstra adımı atın ve onaylı bir tıbbi transkripsiyon uzmanı olun. Bu, özgeçmişinize kimlik bilgisi ekleyebilir ve potansiyel işverenlerin tıbbi transkripsiyon kariyeriniz konusunda gerçekten ciddi olduğunuzu bilmelerini sağlayabilir. Bir iş aradıkça, bu sizi öne çıkarıp iş piyasasında size avantaj sağlayabilir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.