Fantastik Çocuk Bakıcısı Nasıl Olunur (Kız)


Fantastik Bakıcı olarak bilinmek ister misiniz? Okumaya devam etmek!

Kasaba, kilise, mahalle, vb. Boyunca bir reklam gönderin, insanların sizi oturma işleri için arayabilmelerini veya ebeveynlerinin sadece bebek bakıcısına izin verdiği ailelerin bir listesini yapabilmelerini sağlayın. (Güvenlik için muhtemelen tercih edilen seçenek). Yaşınıza bağlı olarak, ebeveynlerinizin potansiyel müşterilerinizle tanışmasını isteyebilirsiniz.

Artık işiniz var, ebeveynlerle tanışmak ve çocukları hakkında bilgi edinmek için bir tarih belirlemeyi deneyin. İşinizin yapıldığı gün, çocuklarla yapabileceğiniz bir şeyler listesi ve muhtemelen bir çeşit eğlenceyi beraberinizde getirin (boya kalemleri, çıkartmalar, vb.), Ebeveynlerin kurallarına bağlı kalın. ve eğlenin!

Güvende ol. Ebeveynler ayrıldıktan sonra kapıların kilitlendiğinden ve ilk yardım çantası ile telefonun yakınında olduğundan emin olun. Birisini beklemediğiniz sürece asla kapıyı açmayın. Çocuğa dışarı çıkıp çıkamayacağınızı ebeveyne sorduğunuzdan emin olun (ren).

, Ebeveynlere işlerin nasıl gittiğine dair raporlar verin. Yaptığınız veya gittiklerinizi temizlediklerinizi bildiklerinden haberdar edin. Ayrıca geldiğiniz zamandan daha temiz bir ev sahibi olmanız gerektiğini unutmayın.” çocuk hakkında (ren) bebek bakıcısın. Tam adı, doktoru, doktorun telefon numarası, kan grubu, alerjiler, korktukları şeyler gibi şeyleri listeleyin. Bunlar daha sonra işe yarayabilir.

, Kızıl Haç bebek bakıcılığı kursu al. Ne yaptığınızı gerçekten biliyorsanız, ebeveynlerin sizi işe almaları daha olasıdır.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.