Freddy’nin Beş Gecesinde Altın Freddy Modunu Nasıl Yendi? 20/20/20/20 Mode, Freddy’nin oyunlarında Beş Gece için neredeyse bir temel haline geldi. Indie korku bayisinin her bir taksiti, oyuncuların denemesi için

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

bonus gece” yi ekledi. Bu ekstralar, eğer yenildiyse, çocuk animatroniklerinin hauntinglerinin nihai yapıtında yeni bir ipucu ortaya çıkarır. Her animatronik son derece aktif olduğundan, Golden Freddy Modu, Kardeş Yerleşimindeki Özel Gecenin en büyük mücadelesidir. Bu yazı size Golden Freddy Mode’u geçmeniz için gereken tavsiyeleri verecektir.

Kardeş Konumunu indir ve başlat. Ana menüde Özel Gece seçeneğini seçin. Özel Gecenin sadece gerçek (kepçeli) biten ve sahte (yenerek Ennard) bittikten sonra kilidini açtığını unutmayın.

, Altın Freddy Modu bulana kadar özel gecelerde ilerleyin. Zorluğu Çok Zorla değiştirin.,” Başlamadan önce anlayın: bu, önceki her oyunda her 20/20/20/20 Modu gibi, çok zor olacaktır. Çok uzun zaman alacak ve çok sabır gerektirecek. Bu düşünceyle oyunu başlatın. Ballora’yı dinle. Ballora’s cue, müzik kutusundan çıkan bale müziğidir. Müziği, konumuna bağlı olarak her iki tarafta daha yüksek olacaktır. En yakın kapıyı kapat ve onun gitmesini bekle. Güç tükendiğinde de seni korkutacak. Funtime Freddy’yi dinle. Ses ipuçları, sağ ya da solda olduğu yönü size verecektir. Saldırıyı gösteren iki ipucu var.

Bon Bon, git onu!

Bu işaret, Funtime Freddy’nin Bon Bon’u sana en yakın kapıdan gönderdiğine işaret ediyor. Funtime Freddy’nin sesini duyduğunuz taraf hangisi, o kapıyı kapat.
“Bir sürpriz için hazır olun!

Bu işaret, Bon Bon’un size ters bir şekilde yollandığını gösteriyor. Funtime Freddy’nin sesini duyduğunuz taraf hangisi, karşı kapıyı kapat. Funtime Foxy’yi izle. Kameraları yeterince kontrol etmediyseniz, Funtime Foxy ofisinize ücret ödeyecektir. Kamerayı kontrol ettiğinizde normal bir yerde değilse sağ kapıyı kapatın. Kapıya çarparsa, güç yüzdesini düşürür. Klavyede bir elinizi

O”

ve”

L”

tuşlarını basılı tutun. Lolbit odanızdaki monitörlerde görünecektir. Lolbit’i zorlamak için tek yol, göründüğünde

Lol

yazmasıdır. Lolbit’in her üç monitörde görünmesinden önce

Lol”

yazamazsanız, Lolbit ekranınızda dikkatinizi dağıtacak ve birkaç saniye kalacaktır veya engellenmediği sürece. Yenndo’ya dikkat et. Yenndo, Funtime Freddy’ninkine çok benzer bir hileli endoskeleton. Yenndo, ofisinizde iken oksijeninizi boşaltacaktır. Yenndo’nın gitmesini sağlamak için monitörünüzü yukarı kaldırın ve geri getirin. Yenndo, tüm oksijeni ona karşı koymadan tahliye ederse, sana saldıracak ve öldürecek. Bonnet’e dikkat edin. Pembe kukla, ofisinizden rastgele, sağdan sola yarışacak. Onun gitmesini sağlamak için fareyle burnuna tıklayın. Burnunu diğer tarafa ulaşmadan tıklayamazsan, sana iyi bakacaktır. Electrobab’ı izle. Electrobab, gücünü rastgele aralıklarla tahliye edecektir. Güç ölçerinizin yanında bir uyarı gördüğünüzde, CAM 03 ve CAM 04’ü kontrol edin. Hemen Electrobab’da kontrollü bir şok kullanın.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.