GirlsGoGames’te Nasıl Olunur?


GirlsGoGames, kızlar için en popüler oyun sitelerinden biridir. Mağazada yüzlerce elbise, makyaj ve yemek oyunları ile, bir kızın fantezisi haline gelebilir ve gece çığlık atan bir çocuk gönderebilir. Ama oyunlar tek şey değil, aynı zamanda arkadaş edinebilir, avatarlar oluşturabilir, yorum gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz! Tüm konsept ilk başta ezici görünebilir, bu yüzden her gün yeni bir arkadaşlık isteğinin sitesine giriş yapmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları!

Hesabını oluştur. Endişelenme, elinizi tüm yol boyunca tutacağım! Gönderme alın. Bunun da dahil olduğu çoğu web sitesi için, adınızı dışarı çıkarmanın en iyi yolu birçok yorum göndermek. Oyunun konusuyla uğraşmaya çalışmalısın” Dünkü saçlarım kesildi

gibi bir şey söyleme.”

Kitty Cattastic’i oynuyorsun.” Ayrıca, çok fazla posta göndermemeye çalışın. Gerçekten de ele almanız gereken gerçek dünya sorunları var mı? Arkadaş edin. Başkalarına iyi davrandığın sürece kız arkadaşlarınla ​​arkadaş olmak oldukça kolay! Yaptıktan sonra, onlara sık sık bir mesaj gönderin ya da arkadaşlarını tanıyın! Bir yardım eli uzatın. Bir süredir ortalıkta olsaydınız veya bir oyunda büyük becerileriniz varsa, kayıp veya karışık olan başkalarına yardım edin. Sadece onları asılı bırakmayın! Dikkat sizin için iyidir ve karşılığında yeni bir arkadaş edinebilirsiniz!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.