Görev 1’in Çağrısında Etkili Bir Rifleman Nasıl Olunur?


Bu bir tüfek iyi kullanmayı öğrenmek isteyenler için bir makale. Bu ipuçlarının çoğu uygulama saatleri ile öğrenildi, bu yüzden hemen işe yaramıyorlarsa pes etmeyin. Bu, hedeflenmemiş silahlara daha hızlı ve daha hızlı hareket edebilmek için daha hızlı olan bir makale.

Kullanmayı sevdiğiniz ve size uygun bir tüfek seçin. Tüfekler hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki ipuçlarına bakınız.

Onunla çalışın ve onunla daha rahat olun. Önce onunla yavaşça ateş edin ve onunla yetkin olmayı öğrenin. Çekiminizin hızını artırın ve farklı şeylere nişan alın. Yapabildiğiniz kadar doğru olmaya çalışın.” Çoğunlukla ateş etmedikçe mermilerden kaçmak için endişelenmenize gerek kalmaz, çünkü genellikle daha fazla cephane bulmadan veya ölmeden önce ölürsünüz. “Eğer ateş edilmezseniz zaman ayırın. Özellikle uzun çekimler yapıyorsanız zamanınızı ayırın.”, “Spawn öldürmekten kaçının”. Spawn öldürme, CoD topluluğunda gözüken bir taktiktir. Bu taktiği kullanmayı seçerseniz, hatemail alırsanız şaşırmayın.

İhtiyacınız olması halinde planlanmış bir veya iki kaçış rotasına sahip olduğunuzdan emin olun.” Muhtemelen en önemlisi, pes etmeyin. Otomatik silahlı bir adamla yüz yüze gelseniz bile, onu hala öldürebilirsiniz. Saklanın, uzaklaştırın, her zaman hareket etmeye devam edin (saklanmadığı sürece) ve tabancanızı kullanmaktan korkmayın. Rakibinizin sizi görüp görmediği bir yangın söndürme girişiminde bulunmayın. Kaçmayı ve yan etmeyi ya da başka bir açıdan pusuya düşürmeyi deneyin. Bu söylenmemeli.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.