Gunz’de Pro Nasıl Olunur?


Hiç çabuk atlatıp seni öldüren oyunculardan biri olmak istedin mi? Peki doğru yere geldiniz.

Püskürtme ve Püskürtme yapma zamanlarını öğrenme eşleşmelerde her zaman kullanılmamalıdır. Recoil yüksek olur, mermiler israf edilir ve doğruluğunuz için daha fazla ceza verilir. Püskürtme zamanı, K-stylers ya da kuyruğunuzda sıcak olan insanlar tarafından pusuya düştüğünüz zamandır. Hayatını kurtarmak için bir tatil. Bazen, sizin için birkaç öldürücü kadar rafa çıkabilir ve bunu hatırlayın .. KİMLERE DOĞRU OLUŞAN BİR DUVAR KURULUYOR? Değerli Cephane’i boşaltırsan pişman olacaksın. Daha iyi bir alt. Püskürtme, Patlama, Silahlarınızı birkaç saniyeliğine ateşler ve durur, doğruluk cezalarını düşürür.

Pes etmeyin. K-Styling’in öğrenmesi son derece zordur ve öğrenmek için haftalarca, belki de aylarca sürebilir. Her zaman

Hançer Stili” olan D-Style’ı deneyebilirsiniz. Hançer Stili, etrafta dolaşmak için yararlı bir yöntemdir, ancak daha az zamanlama içerdiği için daha kolay olabilir. Çoğu kullanıcı bunu kullanmamanın nedeni, çünkü burası tüm Yan Etme ve Hararet’tir. Özel sunucularda oynayın. Özel sunucular, başlık, vücut malzemeleri vb. Gibi premium öğelere erişmenizi sağlar. Özel sunuculardaki K-Styling rahatsız edici değildir, çünkü farklı haritalara erişiminiz vardır ve buna inandığınız ya da etmediğinizden de daha hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz. artan oranlar. Yeniden düşünmek isteyebilirsiniz, ancak özel sunucular MAIET tarafından resmi olarak lisanslanmadığı için yasa dışıdır ve şansınız bir virüs olabilir. Unutmayın, özel sunucular, siz ve benim gibi ortalama Joe’lar tarafından yapılır! ve bir şey daha var … Özel sunucular düzenlenebilir, Bu hackerlar daha eğilimli olacak, Yeni de eğer öğrenmek için iyi bir yer değil. Bunların çoğu K-stylers’ı D-stylers’den daha fazla hedefliyor ve bunların çoğu buna bağlı olarak cehennem gibi önyargılı olacak. Oyun Mekaniği berbat olabilir, yani Butterfly’ınız daha hızlı olabilir. Özel sunucu, henüz gerçek GunZ’de Kelebek’iniz hızlı olmayabilir.

, Profesyonellerden öğrenin. Öğrenme stratejileri çok önemlidir. Gunz web sitesinde demoları arayabilirsin. Ayrıca, youtube’da yorumlanmış Clan Wars’u da izleyebilirsin.” Oldukça büyük bir öğrenme eğrisi yapar, Bu etik değildir, ve hack, yamalı olsun, bu yüzden bir kesmek, tutmak zorunda kalacaksınız. Bu yüzden kapalı .exes ve .rar + .zip dosyaları genellikle Keyloggers Kendinizi saldırıya uğramış ve bir sürü belaya maruz bırakıyorsunuz. Oyunun kendisinde bulunan kullanıcıların dehşetini görmek eğlenceli olabilir ve bize inanırsa, sizi geri ısırır. Uygulama. Dedikleri gibi, uygulama mükemmelleştirir. K-Styling / D-styling bir günde öğrenilemez. YouTube’da eğiticiler izlemeyi başlatın veya Google’da K-Styling ve D-styling ile ilgili şeyleri araştırın. Oradan kendinize bir şeyler bulmaya çalışmaktan çok fazla bilgi edinme olasılığınız yüksek olacaktır.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.