Güreş Takımında Tek Kız Nasıl Olunur (Okul)


Güreş geleneksel olarak ‘erkek’ sporu olarak kategorize edilir – ama olması gerekmiyor! Eğer bir erkek güreş takımına katılmakla ilgilenen bir kız iseniz, doğru adımları atınız ve en iyileri de yeneceksiniz.

Tişörtün altında zırhını giy, ya da gömleğini sıkıştır, böylece güreşte kalkmaz. Bölünme yok çünkü bu sizin koçunuz ve ekibiniz için rahatsızlık verici olacaktır.

, Bir tekme giymek için utanmayın. Orada kendine güvenen görünüyorsun! Zırhı zaten altında,” Tartı alırsan, izin verirsen, sütyenine ve iç çamaşırına git. En doğru ağırlığa ulaşmak daha kolay olacak; Garip olabilir ama turnuvadaki diğer tüm kızlara ciddi olduğunu söyler. Gerçekten kaliteli bir spor iç çamaşırı seçin, böylece bir mayo giyiyormuşsunuz gibi hissettirin. İyi bir tavır takın ve şikayet etmeyin. Herkes aynı şeyi yapıyor. Senin için daha zor olsa bile (kızlar doğal olarak daha az kas ve daha fazla vücut yağına sahiptir), şikayet etmek sadece can sıkıcıdır ve kötü görünmenizi sağlar.

, Aynı şeyleri de yapmaya hazır olun çocuklar. Hepiniz eşitsiniz.” Bazı adamlar herhangi bir korku gösterisinden faydalanacak. Sadece başarılı olmak için kararlılığı göster. Başkalarının sana söyleyebileceklerine izin verme. Şöyle bir şey söylerlerse” Yeterince sert değilsiniz

sadece düşünün:

Tek kız ve bu sporu yaparak hepsinden daha güçlüyüm!

Kendin ol ve sana saygı duyacaklar. Takımın birinden hoşlanırsın. Bir maçta güreşmeden önce dövüşme. Eğer olumsuz bir fikriniz varsa” kaybedeceğim

veya

kıçımı tekmeleyeceğim

gibi şeyler söylerseniz, şansınız tam olarak budur. Bunun yerine, pozitif bir zihnin var ve

onu döveceğim!

Koçdan herhangi bir özel tedavi beklemeyin, çünkü bir kızsın. Sert davran ve orada olmak istediğini açıklığa kavuştur. Şikayet etme. Tabii ki, bu, içinde bulunduğunuz herhangi bir acıyı görmezden gelmek anlamına gelmez; Derhal harekete geçen fiziksel yaralanmalar. Güreş hareketlerini pratik edin. Gerçekten iyi olmayı hedefleyin. Her zaman geliştirmeye çalışın ve birkaç önemli hamlede ustalaşmaya çalışın.

, Uygulamaların erken gelmek. Çekim için pratik yapmak için ek zaman kullanın veya bir ortağa ihtiyacınız yok.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.