Halo 3’te Genel (Lvl 50) Nasıl Olunur?


Oyuncularınızın Gamertag’inin yanındaki genel sembolü nasıl aldıklarını hiç merak ettiniz mi? Halo 3’ün en iyilerinden biri olmak ister misiniz? Peki bu yazı size yardımcı olacaktır. Bu makaleyi hatırlamanız, genel sıralamayı almanın sadece bir yolunu açıklıyor, ancak başka birçok yol olduğunu hatırlamanız gerekiyor.

Çiftleri çalmayı dene. Genel sıralama elde etmek için en kolay oyun listesi Ekip Çiftleri’nde. Harika bir dört oyuncu grubunuz yoksa, Double Team oynamalısınız. Bir arkadaşınızla oynayabilir ya da oynayamazsınız ancak bir tanesiyle oynamak şiddetle tavsiye edilir. Oyna Slayer. Halo 3’teki çoğu koşul rakibinizi (rakiplerinizi) öldürmenizi gerektirir. Nesnel tabanlı oyun türleri çoğunlukla Double Team’de olmadığı için, nasıl öldürüleceğini öğrenmelisiniz, ancak zamanın 1 / 3’üne yakın görünürler. Yalnız Kurtlar oynayarak başlayın. Isınma olarak değil, ders olarak. Tek başına nasıl dolaşacağınızı ve 1v1 savaşlarıyla (veya daha fazlasıyla) nasıl başa çıkacağınızı öğretecektir. Yalnız Kurtlar’da öğrendiklerinizi kullanabilir ve Double Team’e uygulayabilirsiniz. Bir düşünün, eğer diğer 5 kişiyi kendiniz yenebilirseniz, bir takım arkadaşıyla sadece 2 kişiyi yenmek ne kadar zor olur? Çiftler halinde sizinle oynamak için iyi bir arkadaş ya da iyi bilinen bir oyuncu alın. Birbirlerini teknikleri, stratejileri öğrenin ve sadece takım arkadaşınızla bir ol. Biraz aptalca geliyor ama birlikte çalışan insanların bir araya geldiği kanıtlandı. Rastgele ile Oynamaktan Kaçının. Rastgele, bilmediğin diğerleriyle yalnız konuşmazsın, çoğu zaman asla konuşmaz ve kokmazlar. Arkadaşlarınla ​​iletişim kurabilir ve onlarla kurabilirsiniz. Arkadaşların yok mu? Birisini bulmak için mlgpro.com veya bungie.net adresine gitmeyi deneyin. Halo 3 için başparmak kurallarını takip etmeyi unutmayın. Diğerlerinin hepsini bitirin, harita kontrolü alın, iletişim kurun ve bir video oyunu üzerinde çok fazla strese girmemeye çalışın.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.