Halo Blood Gulch Yarışı’nda Pro Nasıl Olunur?


Blood Gulch favori haritalarınızdan biri ve sizin Irk ile ilgileniyor musunuz? Halo XBox, PC veya Deneme versiyonunu oynarsanız, bu bir Warthog’da herkesi yenmenize yardımcı olur. Bu aynı zamanda Warthog kullanarak becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur ve herhangi bir oyunda daha iyi bir sürücü yapar.

“, Açık Halo (Eğer varsa Deneme)., Oyun türü ‘Yarış’ ve Blood Gulch. Ile bir oyuna katılın,” Yüksek Warthog istikrar ve performans için, gecikme azaltmak için Ping düşük olduğundan emin olun. Bir Warthog’a doğru koş (roketler değil, daha yavaşlar) ve yeni bir oyunsa hemen girin. Zaten başladıysa, oyun yeniden başlatana kadar eğlen.

, Sürüş üzerinde sert Konsantre ve yolda kayalar ve engeller için dikkat edin., Eğer Warthog Gelen itibaren gelen yarıştan başladıysanız resimde görüldüğü gibi sağda küçük eğimli zemin yardımı kullanarak dönün resim.

Git ikinci kontrol noktasını geç, üssün sağ tarafından içinden geçmek daha iyidir. Üçüncü kontrol noktasına gidin ve kayalara, keskin tepelere, sırtlara ve rakiplerin arabalarına dikkat edin.

, Resimde görüldüğü gibi üçüncü kontrol noktasının yanındaki kayada bir dönüş yapın.”

Büyük sırtlar yukarı giden yolu takip et.” Alternatif rota sırttan yukarı çıkmaktır! Sırtın üzerindeyken, hemen biraz sola dönün, çok fazla değil. Burada bir hata yapmak, Warthog’unuzun düşmesine sebep olabilir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.