Hayvan Reçelinde Gizli Bir Casus Nasıl Olunur


Hayvan Reçelindeki tüm normal şeyleri yapmak için mi oturdun? Eğer bir James Bond filmini kazıyan ve karanlıkta bir ninja ya da ikiyi seven bir kişi isen, o zaman sadece Animal Jam’de oyun casuslarının siteye girmenin eğlenceli bir yolu olduğunu öğrenebilirsin. Şimdi heyecanlanın, ilk görevinize girmek üzeresiniz!

Düzenli den veya kale den seçin. Masaları, bilgisayarları satın al ve oda yap. Örneğin, sandalyeler ve bir masa ile bir toplantı salonu, bir şölen masasına sahip yemek odası ve tonlarca bilgisayarla casusluk odası yapabilirsiniz.
Casus acentenizi oluşturmak için en az bir güvenilir arkadaş seçin. Bunun iyi bir fikir olduğunu düşünen birini seçin. Onu beğenmiş gibi yaparak onu yok eden birini istemezsin, sonra senin için her şeyi karıştırırsın ya da isimleri çağırırsın. Mümkünse pek çok arkadaş edin – daha fazla ve daha büyük olan casus org olur. Rolleri seçin. Saha ajanları, analistleri var. gadget yapıcılar, misyon sağlayıcıları (patron / kafa honcho / büyük mamma), vb. En sevdiğiniz casus filmlerden veya karikatürlerden yapabilirsiniz. Ya da sadece yapabilirsin. Hepiniz inanın, istediğiniz kadar yaratıcı olun. Takım adını seçmek için aracıları toplayın. Örneğin, AWAA, Arktik Kurt Hayvan Ajansı anlamına gelir.

, Casus dişli herkes giyinmek Gizlemek ve çoğu zaman siyah giymek., Oyunda kullanmak için kendi casus kodunuzu geliştirin.Bunu bilmediğiniz hayvanlar kullanın., Kimliklerinizi gizli tutun. İsim etiketinizi görünürde göremezsiniz, bu sayede diğer dostlar dışındaki kullanıcı isimlerini göremezsiniz!

Kendinizi ve diğer aracıları birbiriyle sıkı sıkıya eğitin. Bu, casusların herhangi bir yanlış hareketin gerçek casus yaşamında ortaya çıkması veya öldürülmesi anlamına gelebileceği gibi yaptığı şeydir. Dostça bir jammerınız varsa, en azından kendilerine vermemek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Araçlar oluşturma, açıklama yapma, verileri analiz etme veya Moneypenny stili karakterleri oynamada daha iyi olabilirler. Birbirinizi bulmakta oynayın. Bir arkadaşın bir yerlere saklan. Arkadaşını takip et. Gizli arkadaşınızın nerede olduğunu öğrenmek için imlecinizi mavi dairenin üzerine getirin. Onları bulduğunda söyle. Sonra arkadaşını takip et. Dostumuzu takip edip kendini saklamak için mavi daireyi tıklayın. Bunu dilediği kadar sık ​​oynayın.
Sohbet kutusunun yukarısındaki mavi ok, üzerine tıklarsanız ne söylendiğine dair bir listeye sahiptir.

, Hayvan Reçelinde yer ve amelleri içeren bir misyonu düşünün. Patronun buna karar vermede ana rolü olmalıdır. tüm önerilerde bulunabilir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.