Hayvan Reçelinde İyi Düzenli Jammer Nasıl Olunur


Hayvan Reçel, arkadaşlarınızla etkileşim kurabileceğiniz ve yeni insanlarla tanışabileceğiniz eğlenceli bir oyundur ve birçok rakibi rol oynamaya (genellikle “Savaşçılardan”) eğlenceli olduğunu düşünür veya aile veya TV şovları gibi eğlenceli şeyler yapar. Ancak çoğu insan düzenli olarak sıkıcı olmaktan hoşlanır ve pek çok insan onları eklemez ya da denslerine gitmez. Bununla birlikte, Hayvan Reçelinde düzenli bir Jammer’ın nasıl bulunacağını öğrenerek bunu değiştirebilirsiniz.

Bir kurt al. Kurtların soğuk olduğu biliniyor, çünkü çoğu Jammers Greely’i en iyi yetenekli alfa olarak görüyor. İş bulmak için bir yer bulun. Yapabileceğin bir şey, senin işini organize etmektir. Başka bir yol, başkasının dengesine gitmek olabilir. Büyüyorsun ve muhtemelen 19 yaşındasın. Gerçekçi ol. Bluegrass player / plate spinner / hot celeb / unicorn tamer gibi bir iş alma. Ayrıca SOL arcade gibi mevcut bir yerde de çalışabilirsiniz. Doğru işi bul. İşte harika işler için bazı fikirler: Singer (bu işi seçersen sıcak bir kutlama olabilirsin!)
doktor
Şovmen (kişisel olarak biraz eğlence yapabilirsin, ama gerçekçi ol ve Justin Beiber veya 1D’yi işe almayın çünkü çok meşguller!)
Öğretmen
Uçuş görevlisi / Kaptan
Dansçı”

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.