Hipmunk Müşteri Hizmetleriyle nasıl iletişim kurabilirsinizHipmunk, uçuşları ve otelleri arayabileceğiniz ve her ikisinde de iyi fırsatlar bulabileceğiniz, her yönüyle harika bir online seyahat planlama sitesidir. Hipmunk, bulunduğunuz yerdeki çeşitli konaklama yerlerine mevcut hava ve kara programlarından seçenekler içeren kapsamlı bir seyahat sistemi kullanarak seyahat programınızı düzenlemenize yardımcı olur. Sunulan farklı hizmetler hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri departmanına başvurun. Bu konuda gitmenin iki yolu var.

E-posta hesabınıza giriş yapın. Bir web tarayıcısını veya tercih ettiğiniz e-posta istemci yazılımını (Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird) açın ve e-posta hesabınıza giriş yapın. Mesajınızı oluşturun. Hesabınızın içinde olduğunuzda, sorularınızı, önerilerinizi veya yorumlarınızı belirten yeni bir mesaj oluşturun. E-postanızın nedenini konu satırında özetleyin ve mesajınızı [email protected] adresine yönlendirin. Proofread ve “Gönder” e basın. Yeni yazdığınız soruyu, müşteri hizmetleri departmanının size uygun şekilde yanıt verebilmesi için sorgunuzla ilgili gerekli tüm bilgileri girdiğinizden emin olmak için tekrar okuyun. Memnun olduğunuzda, “Gönder” i tıklayın. Genellikle, bir temsilciniz 24 saat içinde e-postanıza cevap verecektir. Hipmunk web sitesine gidin. Bir web tarayıcısı açın ve http://www.hipmunk.com/ adresini girin. Sayfa yüklendiğinde, sayfanın sağ alt köşesinde

Hipmunk’e bir e-posta gönder!” Sekmesini görmeniz gerekir. Hipmunk’e bir e-posta gönderin!

Sekmesine tıklayın. Şu anda, bu mavi sekme yerleşik sohbet işlevine en yakın şeydir. Gerekli bilgileri doldurun. Sağlanan metin alanlarında, tam adınızı ve bir Hipmunk temsilcisinin yanıtlayabileceği bir e-posta adresini girin. Mesajınızı “Buraya yaz ve Enter’a bas” etiketli metin kutusuna yazın. Mesajınızı doğrulayın ve “Gönder” e basın. İşiniz bittiğinde, mesajınızı göndermeyi onaylamak için turuncu “Gönder” düğmesine basın. Bir müşteri hizmetleri temsilcisinin, verdiğiniz e-posta adresine cevap vermesini bekleyin. Sorularınız ve endişelerinizle 9AM ile 5PM Pasifik Saati arasındaki sürelerle ilgilenebilirsiniz.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.