Hokey Hayranı Nasıl Olunur?


Hokey yaklaşık bir süredir devam ediyor ve ülke çapında hayran kitleleri büyüyor. Oyuncuların fiziksel niteliklerini uç noktaya test eden bir spor, bu kaçırmak için bir spor değil. Peki neden hayran değilsin?

Bölgenizdeki en yakın profesyonel veya ikincil lig takımını bulun. Onlar NHL, AHL, ECHL, WHL, temelde ‘HL’ ile biten kısa bir şey olabilir. Birkaç hokey oyununu izleyin, hokey istatistiklerini okuyun ve hangi takımın root yapmasına karar verin. Belki yaşadığın yere ya da belki de memleketine en yakın olan takım için gidin. Sen karar ver. Kuralları öğren. Bir hayranı olsanız da, daha sonra insanlarla tanıştığında, buzlanma, Off-sides, Kaba, Yatılı, Yüksek Yapıştırma, Slashing, vb. Gibi temel bilgileri biliyorsunuz. Ayrıca, bu büyük bir artı. Eğer refs haksız bir çağrı yaptığında, televizyona (veya radyoya) bağlanabileceksiniz. Bir program tut. Genellikle ev takımınız web sitelerinde bir tane olacak ve çoğunun da yazdırabilmesi mümkün. Bunlar bilgisayar alanınız, ofisiniz veya yatak odanız için harikadır. Bazı maçları izle! Bölgenize bağlı olarak, NHL Hockey standart kablo veya uydu ile olabilir, kontrol etmek için ileride arayın. Hokeydeki mevcut ‘büyük’ ​​kanallar Fox Sports Net, Versus, NESN ve TSN, CBC, CSN, CN8, MSG ve RDS’dir. Hokeyden hoşlanan diğer insanlarla tanışın. Çoğu şehirde, oyunlara birlikte giden, internette sohbet eden ve sporun sevgisini paylaşan hayran kitleleri veya grupları var. Bir oyuna git! İlk hokey oyunun bu, beklediğiniz, antrenman yaptığınız, tüm zamanınızı hazırladığınız olaydır. Üçüncü seviye bir koltuk satın almanızı öneririm, bunlar şaşırtıcı derecede ucuzdur ve düşündüğünüze rağmen oyunun harika bir görünümünü sunarlar. Forma satın alın. Bu önerilir, ancak gerekli değildir. Birçok taraftar kendi formalarını ‘favori oyuncularının adı ve numarasıyla kişiselleştiriyor. Bunlara 100 $ veya daha fazla para yatırmaktan korkmayın, ömür boyu sürerler. Devam et ve genişlet. Buradan oyunlardan önce mini / sezonluk bilet planları, bagaj kapağı satın alabilirsiniz, imza için oyunlardan sonra kalırsınız, liste devam eder! Sporun tadını çıkar ve oyunun tadını çıkar.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.