İçsel Benliğinizi Nasıl Artırırsınız?

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.İçsel benliğiniz sizin içindedir ve onu bulmak zor bir şey olmamalıdır. Unutmayın ki, herkesin dünyaya ayak basması için bir şeyleri vardır. Sadece bir şey bulmalısın ve içeride% 100.

Kendine bak: bir dahaki sefere, bir aynadan geçmeden önce dur. Kendine bak ve içini görmeye çalış. Bazı insanlar için kendilerini görmek kolay, bazıları için zor. Yapamazsan ajitasyon yapmayın. Yakında yapacaksın. Bir kitap okumayı deneyin: Bazen, size gerçekten ilham veren bir karakter bulabilirsiniz. İkinizde de bulunan özellikleri bulmaya çalışın. Belki ikiniz de cömert, bencil veya yardımcı olursunuz. Bir dahaki sefere arkadaşlarınla ​​konuşursak, basit ya da büyük şeylere nasıl tepki verdiğini görmeye çalış. Bu size kendiniz hakkında çok şey anlatıyor. Bazen, arkadaşların yanındayken özellikleri değiştirirsin. Bu olursa, iki kişilik arasındaki farkı öğrenin. Hangisinin kendini daha iyi hissettirdiğini görmeye çalış. Gerçek olanı bulduktan sonra, size en uygun şekilde giyinmeye çalışın ve en iyi kişiliğinizi gösterir. Kendini, senin olmadığın bir şey olarak düşünmemen konusunda dikkatli ol. , Dikkatli olun. Arkadaşlarınız sizin hakkınızda biraz bilgi sahibi olabilir (gerçek olmasanız bile). Onlar hakkında konuştuklarında onları dinleyin. Kendiniz hakkında birkaç soru sormak için kendinden emilmiyor. Onların özelliklerine ne düşündüklerini sorabilirsin … Duymak istemediğin bir şey söylerlerse, budaladım. Şakanın etrafında şaka yapabilir ve onlarla gülebilirsin

Kendine güven. Herkesin sahip olabileceği en iyi özellik. Aşırı güvenme veya çok düşük bir benlik saygısı olmayın. Kendinize dünyadaki en harika kişi olduğunuzu söyleyin ve arkadaşlarınızın aynı fikirde olup olmadığına aldırmayın. Sosyal ol, sosyal bir kelebek değil. Drama veya spor kulübü gibi okul etkinliklerinde kendinizi şımartın. Atletik insanlar her zaman emin olurlar. Kimse senden daha iyi değildir.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.