İyi bir Airsoft Saldırı Asker Nasıl Olurİyi bir hücum oyuncusu olmak takımınız için çok önemlidir. Evet, bir çok

” keskin nişancı

ve” Gunners

var, ama gitmenin yolu iyi bir AEG, tercihen bir Tokyo-Marui ya da Klasik Ordusu olan basit bir saldırı tüfeğidir. Yükseltmelerle, elbette.

Çok fazla cephane var. Silahını hızlıca yükleyebilesin. Standart 30 yuvarlak düşük kapasiteli derginizden daha fazlasına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu vurgulayamazsınız, bundan daha fazlasına ihtiyacınız var. Örneğin, Daziler’de yaklaşık 300 çekim yapılabilen Tokyo-Marui AEG için 5 Dergiye sahip olabilirsiniz. Daha kolay bir rotaya gitmek istiyorsanız, ortadaki bir kapağa sahip olun. 80-200 mermi tutuyorlar ve çok sessizler. İsterseniz 200-400 rnd alabilirsiniz. HiCap, ama onları sarmalısın ve çıngıraklar. İyi bir ortak seç. Bu taktik iniş ve çıkışlar var. İşin sonunda, takımınızı yeniden yüklenirken ya da tersini yaparken eşinizi kapsayabileceğinizi söyleyen bir takım olarak çalışabilirsiniz. Ayrıca, vurulduktan iki kat daha fazla rakibe sahip olursunuz, böylece yanlız olsanız bile, daha fazla rakibi kolayca alabilirsiniz. Bu taktikler, bir

SAW” veya bir çeşit ağır ateş makineli tüfeği olan bir topçu varsa, o zaman ikiniz de çok fazla hosed olursunuz. Ayrıca, ikinci bir kişiye sahip olmak, daha fazla gürültü çıkarmanız ve daha büyük bir insan kitlesinin hareket etmesinden dolayı, daha kolay tespit edilmesine neden olabilir. İyi bir Keskin Nişancı-Spotter ortaklığı çok değerlidir, çünkü bir keskin nişancının ortalama ölümü, sinsi sinsi sinsi olduğundan, bununla birlikte otomatik bir tüfeğe sahip bir işaretçiniz varsa, o zaman bu meseleyi gerçekten keser. Savaş için formda olun. Evinizden komşularınızın evine koşarsanız ve nefes nefese kalkarsanız, o zaman maçlarınızda çok başarılı olmazsınız çünkü çok fazla koşuşturmanın geri çekilmesi ve geri çekilmesi gereken çok sıcak durumlar vardır. İyi bir pozisyona geçmek da önemlidir, o yüzden orada koşun, kahve içmeyin ve yanınızda bulunan insanla konuştuğunuzda, bunu nasıl yaptığınızı veya nasıl yapacağınızı anlatın. Arkanızda antrenmanınız ile antrenman yapın. Bu şekilde, gerçek bir maçta olduğunuzda daha doğal olacaktır. Bir duvarın veya ağacın arkasına saklanın ve hedefler belirleyin ve daha sonra bu hedefleri ne kadar hızlı atabildiğinize dair bir arkadaşınız olsun. Bu, tepki zamanınızı arttıracak ve sonunda, düşmanın neler olup bittiğini kabul etmeden önce, dönüştürebileceğiniz, nişanlayabileceğiniz ve ateş edebileceğiniz yer haline getirecektir. (Sadece bunu yapmak kamuya açık olmayan bir arka bahçeniz var veya mahalleniz farkında ve sizin yaptığın her şeyle ilgili.) Silahınızı, seçtiğiniz bir kırmızı noktayla donatın. Kapsamlar DMRS, Topçular ve Keskin nişancılar içindir. Kırmızı noktalar, ilk defa vurduğunuzda gerçekten önemli olan çekimler için çok yararlı! (Herzaman Sıfırla) Korkma. En adrenalin pompalama senaryolarından biri, maç başladığı ve 20 saniye sonra, duyabileceğiniz tek şey, uyarıcıların kuşları kuşatan AEG sesi. İyi bir pozisyona geçin ve kapağı alın. Düşmanın da sınırlı miktarda mühimmatı olduğunu hatırlayın, böylece sakladığınız beton duvarın içinden geçeceğini düşündükleri görüntüleri çeksinler. Eğer 80 feet’ten (24,4 m) uzaktaysa, rakibinizi bir kereden fazla vur. Eğer yapmazsanız, bunların doğru olup olmadığına bakılmaksızın ateş etmediklerini söylememeleri riskini siz de üstlenebilirsiniz. Eğer hile yaparlarsa, aşırıya kaçmayın ya da “onları yaklaştırmayın”. Daha sonra onları ya da oyun düzenleyicisiyle yüzleşin. Gizli olun. Bu şekilde, bazen düşman hatlarının arkasına geçebilir ve onları vurabilirsiniz. Ayrıca, 2v.1’in olduğu tavşan adında bir oyun oynayın ve siz 1 yaşındasınız. Bir kişi koşmaya başladıktan on saniye sonra sizi kovalar ve 2. kişi sizi kovalayan kişiye yardımcı olur (not: DISARMED). Çekimlerinden kaçının ve silahın olduğu belli bir yere git. Eğer vurursan oyun bitti. Arkadaşlarımla oynadığım yol, onların mag’u boş olduğunda oyun bitti. Başka bir deyişle, sizi aydınlatabilirler (ama etmemelidirler)!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.