İyi Bir Hayvan Reçelesi Nasıl Olunur Tıp Kedisi


Animal Jam’deki bir ilaç kedisi, yaraları ile klan arkadaşlarına yardım eder. Eğer karakteriniz bir eşe ya da kiteye sahip olmaktan vazgeçmeye istekli ve öğrendikleriniz hakkında genç bir kedi öğretebilirse, Animal Jam’de bir ilaç kedisi olabilirsiniz.

Hayvanınızı seçin. Bir üye için en iyi seçim bir puma veya bir vaşaktır, ancak herhangi bir kedinin türü, bazı durumlarda bir aslan bile iyidir. Bir kedi ya da bir tavşan için bir kurt için asla bir kurt olmayın, çünkü kurtlar ve bunnies kediler değildir. Üye olmayan biriyseniz, bir kurt ya da tavşan olmanın yanı sıra bir mühür olmanız da tamamdır. Renklerinizi ekleyin. Klanınızdan kovulabilmeniz için lütfen istediğiniz renklere sahip olamazsınız. Kürk renkleri için griler, beyaz, siyah, kahverengi, koyu turuncu, tans gibi doğal renkleri kullanın.
Gözler için, x gözleri ya da şeytan gözleri hariç herhangi bir göz kullanın ve kedilerin yeşil, mavi, sarı ya da beyaz gibi göz rengine sahip olabilirsiniz.
Kalıplar için, sadece lekeleri, uyarlamaları veya noktaları kullanın. İsterseniz kürk renkleri ile benzer renkleri kullanın ya da sadece iyi eşleşen bir şey bulun. Doğal kıyafetler giyin. Bu giysiler şunları içerir: Kafa öğeleri: Tilki şapkası, rakun şapkası, kedi şapkası, kafa çiçeği veya hiçbir şey.
Boyun öğeleri: Lei veya hiçbir şey.
Vücut öğeleri: Yıpranmış battaniye veya hiçbir şey.
Bacak öğeleri: Doğal veya hiçbir şey görmeyen herhangi bir öğe. Üyeler için uygun kıyafetler giyin. Üye olmayan herhangi bir kıyafet kullanabilirsiniz ve / veya: Head items: Nothing.
Boyun öğeleri: Herhangi bir çivili, geyik kürklü ya da hiçbir şey.
Vücut öğeleri: Hiçbir şey.
Bacak öğeleri: Herhangi bir başak bileği, yaprak bacağı zırhı, elf bilezikleri veya hiçbir şey.
Kuyruk öğeleri: Doğal bir şey ya da hiçbir şey. Ilaç kedi karakteri için iyi bir kişilik geliştirin. Unutmayın, tıp kedileri savaşmalı, sadece o kadar değil, o yüzden asla savaşmaya yardım etmeyen bir kedi yapmayın. Hangi bitkilerin genel hastalıkları iyileştirdiğini bilin. Bunlar şunları içerir: Whitecough ve Greencough: Catmint, chickweed veya tansy.
Ateş: Lavanta, ateş yüksekliği veya hodan yaprağı.
Chills: Feverfew veya lavanta
Bellyache: Chervil, ardıç meyveleri, ebegümeci yaprakları, maydanoz, karpuz. Farklı yaralar için kullanılan otları öğrenin. Bunlar: Düzenli yaralar: Goldenrod, süpürge, örümcek ağları, karakafes kökü, atkuyruğu, meşe yaprağı, ısırgan otu, tormentil kökü, kış yeşili veya civanperçemi.
Enfekte düzenli yaralar: Chervil
Sıçan ısırıkları: Dulavratotu kökü
Enfekte sıçan ısırıkları: Dulavratotu kökü
Arı sokması: Böğürtlen yaprakları, karahindiba
Kırık kemikler: Acı, karakafes kökü ve ısırgan otu, sopa veya örümcek ağları. Diğer koşulları tedavi etmek için ne kullanabileceğinizi öğrenin. Örneğin: Diş ağrıları: Kızılağaç kabuğu
Gücü: Burnet, papatya, ardıç meyveleri, kuzu kulağı, ragweed, kuzukulağı veya papatya. Hangi bitkilerin asla ölümcül oldukları için kullanılmadığını bilin.

Bunlar şunları içerir:
Foxglove tohumları
Holly Karpuzu
Ölümcül itüzümü
Su baldıranı.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.