İyi Bir Pantomim İzleyici Üyesi Nasıl Olunur


Bir pandomim görmeye gitmek hala Noel eğlencenin en popüler formlarından biridir. Oyuncular dahil herkes için çok eğlenceli olması gerekiyordu. İşte herkesin iyi zaman geçirmesini sağlamak için!

Hevesli ol! Bir pantomim aktörünün nefret ettiği şeylerden biri, her şeyde sessizce oturan dinleyicidir. Bu onlar için sinir bozucu, ve bu onların performansını etkileyecek ve bu yüzden gösterinin keyfine varacaksınız. Eğer bir oyuncu seyirci katılımını başlatmaya çalışırsa, onunla geçin. Göz teması kurmazlarsa seyircinin dikkatini çekmeye çalışmak neredeyse imkansızdır.

, İyi karakterleri neşelendirin ve kötü karakterleri yuhalayın. Kötüleri oynayan aktörleri rahatsız etme konusunda endişelenmeyin – onları almanızı isterler! Onlara çalışacak bir şeyler verir.”, Şarkıların sonunda Clap. Pantomimes genellikle onlarda şarkıları var ve sahnede şarkı söylemek için çok cesaret ister.

Şakalara gülün. Aktörler muhtemelen haftalar boyunca komik zamanlarını mükemmel bir şekilde geçiriyorlar. Yapabildiğin en az şey güldürüyor.” Herkesi zor işlerinin parasıyla ödendiği gibi hissettirir, güvenlerini artırır ve bu da performansın kalitesini arttırır.

, Seyirci üyelerinin dikkatini dağıtmayın. Bu, hışırdayan tatlı sarmalayıcılar ve yüksek sesle konuşma anlamına gelmez., Cep telefonunuzu kapalı tutun. Orta performansta devam ederse çok rahatsız edici.” kamuya

giriş, yani bunun üzerinden geçmezsiniz (bir ateş hariç). Gibi basit.

Oditoryumda yiyecek yok” larına

işaret eder. Bunun için bir ara var. Tiyatroda yemek yerseniz, temizleyicilere çok daha fazla iş verir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.