Kabul Edilebilir Bir Perakende İşçi Nasıl Olunur?


Pek çok perakendeci, belki de işverenleri ve / veya müşterileri için küçümseme ya da kayıtsızlıktan kaçınırlar ve bu nedenle de çalışan perakendeciler tarafından reddedilirler. Birkaç basit ipucu takip ederek, bir perakende çalışanı diğer işçilerle olan ilişkilerini geliştirebilir, arkadaşlıklara, daha keyifli bir çalışma ortamına ve daha fazlasına yol açabilir.

Atanan çalışma programınızı bilmek için sorumluluk alın. Tahsis edilen programa katılmıyorsanız, yönetimden alın. “Atanan iş istasyonunda zamanında olun., İş arkadaşlarınıza atanmış grup görevleri ile yardımcı olun. Molalar için ayrılmanız veya başka alanlara teslim etmeniz gerekiyorsa, uygun iş arkadaşınıza nereye gideceğinizi ve ne zaman geri dönmek istediğinizi bildirin. Yazar kasada, müşterilerle yapılan görüşmeleri en aza indirerek hatların hareket etmesini sağlayın. “Kişisel görüşmelerinizi ve / veya çalışma alanınıza gelen ziyaretçilerin sayısını en aza indirin.,” Görevden kaçınmak veya iş arkadaşlarınız için sıkıntıya neden olmaktan kaçınmak için yeterince çalışın. En hızlı / en iyi kazak klasörü olmanıza gerek yok, sadece üzerinde çalışmanız gerekiyor. Öğle ve / veya atıştırmalıkları evden getirin. Daha sonra mola sürenizi daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz, bu nedenle molalarınızı uzatma ve iş arkadaşlarınızı uzatma potansiyeli azalacak ve iş arkadaşlarınızdan borç almayı denemeye daha az ihtimaliniz olacaktır. Çalışmak için parfüm veya vücut spreyi giymeyin. Bazı iş arkadaşlarınız veya müşterileriniz alerjik veya astımlı olabilir. Kokulu madalyonun diğer tarafında, aynı zamanda yıkanmak için yararlıdır. Günlük. Parayı geçme. Müşterilerine hesabındaki gecikme ücretleri hakkında bilgi verin, karmaşayı iki koridorda temizleyin, bir çocuğun devrildiği kırık rafı düzeltin. Müşterilerinizi ve iş arkadaşlarınızı mutlu edecektir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.