Karanlıkta Hide’n’seek’de Usta Nasıl Olunur


Bu yazı sizi karanlıkta Gizle ve Ara’da Kral veya Kraliçe yapmanıza yardımcı olacak!

Bunu bir partide yapıyorsanız oyunu planlayın. Herkesin kimin önce gittiğini bildiğinden emin olun, ikinci, vb. Kendinize tam bir gün geçirdiğinizden emin olun. Şimdi bir not defteri ve bir kalem al ve evini ara. İyi saklanma noktalarına bak. Gerçekten iyi bir nokta varsa, ama orada kıyafetler varsa, SİLİN OLUN! Bazı gerçekten iyi yerler için yer açın. İşaretlediğiniz tüm saklanma noktalarını sıralayın. Bir kâğıt parçasını al ve bir tarafa

Tamamen Saklanma Noktaları

nı koy, diğerini de” Gerçekten İyi Saklanma Noktaları

nı ya da ne istersen yap ve tekrar evine git, kaçırmadığına emin ol herhangi bir nokta. Dışarıda, evinizin, arka bahçenizin ve bunun gibi yerlerin etrafına baktığınızdan emin olun. Oldukça büyük bir kâğıt alın ve evinizin ana hatlarını çizin. Doldurun. İçinde ne olduğunu ve bulunduğu odayı işaretleyin. Yatakları, masaları, giydiricileri vb. Bile yerleştirin. Şimdi renkli bir işaretleyici al ve en iyi yerleri işaretleyin. Bunu seninle taşı. Katla ve cebine ya da başka bir şeye kaydır.

, Yerler üssü olun. Yatak odası. Oturma odası. Mutfak. Aile odası … her neyse. Şimdi her birinin yakınındaki saklanma noktalarının bir listesini yapın.” yakalanırlarsa nerede olduğunu söyleme. Eğer bir şey varsa, küçük bir kuzeni ya da seni takip edecek birini getir. Güvende olup olmadığını görmek için onları gönder.

, Dikkatli olun. Her şeyi görün. Her şeyi dinle. Her şeyi dinleyin.”, İleriyi düşün. Sıkıcı şekilde oynama! Farklı saklanma noktalarına geçin, ancak sizi görmek veya duymak için kimse olmadığından emin olun. Köpeğin varsa, onu uzak tutmalısın. Büyük olasılıkla sizi takip edecek veya size bakacak, ayrıca bir kedi. Biraz yumuşak bir müzik koyun, birazcık veya büyük bir ses çıkarırsanız, büyük olasılıkla, kimse duyamaz.

Kullanmakta olduğunuz gizlenme noktası henüz bulunmadığı sürece saklanma noktalarını tekrarlamamaya çalışın. Bunu kendi yararınıza kullanın! Tüm oyunu saklayabilir ve kazanabilirsiniz! Ama buradaki eğlence nerede?”

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.