Katalog Modeli Nasıl Olunur


Hiç giyim kataloglarına bakıp kıyafetleri giydiğini düşünebiliyor musun? Aslında, çoğu ortalama veya ortalama yüksekliğin biraz üzerindedir ve fit tonda gövdelere sahiptir. Ne yaptığını biliyor musun?

Bir Katalog modeli olmak için, açık tenli ve iyi dişlere sahip fit ve tonlanmış bir vücuda ihtiyacınız var. Dişlerin beyaz olduğundan emin ol. Sarı dişler okuyucunun içine konabilir. Dişleri beyazlatmak için, herhangi bir yerel mağazada bulunan beyazlatıcı şeritleri kullanın, paket talimatlarını izleyin.
Ya da dişlerinizi diş hekiminize profesyonelce beyazlattırın, hatta bazıları kullandığınız ekstra dayanıklı beyazlatıcıyı almanıza, dikkatli olmanıza ve diş hekiminiz tarafından size verilen talimatları izlemenize izin verir.
Daha temiz bir cilt için, kullanabileceğiniz birçok yüz yıkama vardır, ancak basit nazik sabunlar seçin. Bolca su iç.
Kendinizi sık sık ölçün. Tam ölçümlerinizi döküm direktörleri olarak bilmelisiniz ve diğerleri sizi sık sık soracaklardır. Şirketler kıyafetlerine mükemmel şekilde uyan modeller istiyorlar. Ölçümler sadece kalça değil, kalça, büst, bel ve ayakkabı ile birlikte ağırlığı da içerir. Bunların doğru bir şekilde yapıldığından emin olun. Çok sayıda giysi ile denemeler yapın. Neyin iyi göründüğünü görmek için bunu yapın. Fotoğraflara nasıl baktığınızı ve çeşitli şekillerde nasıl bulunduğunu öğrenin. Profesyonel bir fotoğrafçı tarafından çekilen bazı fotoğraflar var. Fotoğrafınızı profesyonel bir fotoğrafçıya çekmek için bazı ücretsiz yollar var, tıpkı sizin gibi bir portföy oluşturmak için ihtiyaç duyan birçok fotoğrafçı var! Craigslist ve Model Mayhem gibi siteler ihtiyaçlarınızı karşılar. Dolandırıcılık konusunda dikkatli olun. Reşit değilseniz, yanınıza bir ebeveyn / veli getirmeniz gerekir. Fotoğraflarınızı göndermek için aracıları bulun. Her birine bir adet zed kart ve kapak sayfası gönderin. Yanıtları bekleyin ve potansiyel aracılarla toplantılar yapın. Sizi isteyen ve rahat hissettiğiniz birini bulduğunuzda imzalayın. Portföyünüz için baskılar karşılığında hizmetlerinizi ücretsiz sunun. Hiçbir ajans sizi temsil etmeyecekse, yerel bir avukata ziyaret edin. Ajansı temsil edilmeyen model olarak sözleşmeleri müzakere etmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyabilirler. Ancak ön ücret alınacaktır.

, Moda gösterileri izleyin. Bu modelleme standartlarını görmenizi sağlar ve size bazı kullanışlı ipuçları edinebilir. Ayrıca moda hakkında bilgi edinin.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.