Kız Arkadaşını En İyi Adam Olduğunu Nasıl Bileceksiniz?Kızların hepsi birbirinden farklıdır ve bu nedenle farklı

” tatlı

fikirleri vardır, ama bunlardan en az biri işe yaramaktadır!

Centilmen ol. Bu adım oldukça kolaydır. Sadece prenslerinin hayalini kurduğu her kızın yapması gereken şeyleri yapın. Bu, açık kapıları tutma, kitap / çanta taşıma ve sabırla beklemeyi içerebilir. , Hediyeler verin. Eczane eşyalarından kaçınmaya çalışın ve ona gerçek anlamı olan bir şey için gidin. Size anlattığı bir hikayeyi düşünün ve o anı hatırlatmak için bir şeyler almayı deneyin., İyi bir dinleyici olun. Kızlar konuşmayı severler. Dinlemeyi seven kişi sizler için önemlidir. Sadece tek kelimeyle cevap yazmayın ya da tek kelimeyle cevap verin. Konuşmaya katkıda bulunmaya çalışın.

Küçük şeyler çok şey ifade ediyor. Her ne kadar önemli görünse de, ona ilgi duyan şeyleri söylemesi ya da genellikle nefret ettiği bir şeyi yapması (akor gibi) zihninde kayda geçerek onu çok tatlı yaptığınızı düşünür. , Aileni ve arkadaşları tanıyın. Daha iyi umursadığı insanlarla daha çok ilgilenir. Eğer sizden ebeveynleri ile görüşürse, gerçekten tatlı olduğunuzu fark etmeye başlar.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.