Kız İzci Lideri Nasıl Olunur?


Kız İzci Askerleri Liderler, birlikle düzenli olarak buluşurlar, askerin kayıtlarını tutar, kızları teşvik eder ve onlara ilham verir ve diğer gönüllülerle birlikte çalışırlar. Bir Asker Lideri olmak için Kız İzci Gönüllüsü sayfasını ziyaret edin, başvurunuzu tamamlayın, üyelik ücretini ödeyin ve bir arka plan kontrolünü onaylayın. Başvurunuz onaylandıktan sonra, eğitim materyallerini doldurun ve karşılama oturumuna katılın. Biraz sabır ve hazırlık ile kolayca bir Kız İzci Lideri olabilirsiniz.

Yerel liderlik fırsatlarını bulmak için Kız İzci gönüllü sayfasını ziyaret edin. Kız İzci lideri olmak için gönüllü olarak kayıt olmalısınız. Https://www.girlscouts.org/en/adults/volunteer.html adresine gidin, yeşil

Şimdi Gönüllü Olun” bağlantısını tıklayın ve posta kodunuzu girin. Ardından, bölgesel bir “Gönüllü Ol” sayfasına ulaştığınızda “Şimdi Kaydolun” bağlantısını tıklayın. Kayıt ipuçlarını gözden geçirin ve başvurmaya hazır olduğunuzda “Devam Et” i tıklayın. Birlik lideri rollerini gözden geçirmek isterseniz, “Gönüllüler Yolu” na tıklayın ve “Asker Liderine” doğru ilerleyin.
Yaklaşan yerel etkinliklere de bakabilirsiniz.
Adınızı, e-postanızı, numaranızı ve posta kodunuzu içeren uygulamayı açın. Başvurunuzu tamamlamak için gerekli tüm kutuları doldurun. Kişisel bilgilerinize ek olarak, açılır menüden bir seçenek belirleyerek bu fırsat hakkında duyduklarınızı belirtin. Ardından, “Gönüllü olarak katılmak istiyorum” un yanındaki daireye tıklayın. Bitirdiğinizde “Devam” a basın.
Ömür boyu üyelik ücreti 400 $. Bunu seçerseniz, üyeliğinizi yenilemeniz veya ek üyelik ücreti ödemeniz gerekmez.
Genç mezunlara üyelik ücreti 200 dolar. Kız İzci oldunuz ve 30 yaşın altındaysanız bunu seçebilirsiniz. Bu, üyelik süresini kapsar. Ödemenizi yapın ve başvurunuzu gönderin. Kayıt özetinizi gözden geçirin ve işiniz bittiğinde yeşil “Ödeme” düğmesine basın. Üyelik kaydını okuyun ve şartlar ve koşulları kabul edin. Ardından yeşil “Gönder” düğmesine tıklayın. Ek bir bağış eklemek isterseniz, şu anda tutarı seçebilirsiniz. “Ödeme’ye Devam Et” i tıklayın, fatura bilgilerinizi ve kart numaranızı girin ve “Onayla” yı tıklayın. Kız İzciler kızlarını her zaman güvende tutmaya kararlıdır. Sonuç olarak, arka plan kontrolleri ciddiye alınır. Çocuklara, suçlara, şiddete veya uyuşturucuya bağlı suçlara karşı herhangi bir suçunuz varsa veya mahkumiyetleri etkileyerek, otomatik olarak diskalifiye edileceksiniz.
Arka plan kontrolü her 3 yılda bir gönüllü başına 6 dolar. E-postanız ücretin nasıl ödeneceğine dair bilgi içerecektir. Asker tarafından talep edilirse diğer gönüllülerle bir röportaj planlayın. Bazı yerel Kız İzci askerleri, Asker Lider olarak onaylanmadan önce bir röportaj gerektirir. Bir görüşme için görüşmeniz gerekiyorsa, giriş yapan e-posta, zamanlama ayrıntılarını ve diğer talimatları kapsayacaktır. Bu, askere, kızlara ve diğer gönüllülere uygun bir uyum sağlamanızı sağlar.
Röportaj genellikle birbirinizi tanımak için kısa bir toplantıdır. Gönüllü Randevu Mektubunuzu alın, imzalayın ve geri gönderin. Başvurunuz işlendiğinde ve onaylandığında, gönüllü sözleşmeniz olarak görev yapan Gönüllü Randevu Mektubunuz ile bir e-posta alacaksınız. Bu mektubu yazdırın, kopyanızı imzalayıp tarihleyin ve en yakın bölge merkezine geri gönderin. Çıktınızı bölgesel merkez adresine postalayabilir veya mektubu bölgesel irtibatınıza tarayabilir ve e-posta ile gönderebilirsiniz. 101 kursu tamamlamak için http://gsuniversity.girlscouts.org/course/girl-scouting-101/ adresini ziyaret edin ve hesabınıza giriş yapın.
Örneğin, şahıslararası Asker Yönetimi 2 saatlik kursunu ve 3. Seviye 3 saatlik dersi tamamlamanız gerekebilir.
Ayrıca, önerilen birkaç eğitim kursu vardır. Gerekli eğitimi tamamladıktan sonra daha fazla bilgi için yardımcı liderinize veya bölge temsilcinize danışın.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.