Kontrollü bir Introvert Nasıl Olunur (Solitary)


Herkesin sevmedikleri kısımları vardır. Kimse mükemmel değildir; İnsanlar kusurlu olacak şekilde inşa edilmiştir. Ancak, boyalarınızda küçük çiplerle inşa edilmiş olmanız, tüm hayatınızı kendinizden nefret etmenizi gerektirmediği anlamına gelmez. Bu makale size, bu küçük kusurların nasıl geliştirileceğini gösterecek, böylece kim olduğunuzu biraz daha iyi hissedeceksiniz.

Bu kolay olmayacak. Bu

bu kadar kolay adımda bu kişi gibi nasıl davranılacağını” öne süren kılavuzlardan biri olmayacak”.

Kendinizi daha iyi değiştirmek istemeniz, sadece kararlılığı değil, bağlılığı da beraberinde getirir. Çok sayıda alan açık bırakıldı, çünkü sadece halihazırda olan şeyleri geliştiriyorsunuz ve zaman içinde çok önemli değişiklikler yapıyorsunuz. Kim olduğunu silmeyeceksin (bu imkansız).

Ne kadar kararlılığınızın olduğunu ve buna ne kadar enerji kattığınızı belirleyin. Dışarı çıkmak ve değişmek için bir seçim yapmak sadece zaman alıcı bir süreç değil, aynı zamanda güçlü bir değişiklik yapmayı gerektiren bir süreçtir. Kendi kontrolünü ölç. Kendinize sıkı bir tasma tutan bir kişi misiniz, yoksa dürtülerinizi ve duygularınızı özgürce saldıracak mısınız? Bu değişiklikle bu önemli olacak, bu yüzden bir sonraki adımlara geçerken aklınızda bulundurun.

, Kendinize bakmak için bir gün (ya da bir yansıma anı) alın. Kendinizi nasıl tanıtıyorsunuz? Sertleşiyor ya da sırtınızı dik tutuyor musunuz? Kollarınızı sık sık geçiyor musunuz? Nasıl giyiniyorsunuz? Giysileriniz mi Bunu açıklığa kavuşturun – bu, değiştirmek istediğiniz şeyin bir parçası olduğu için

İşte sonunda harekete geçtiğiniz kısım. Değiştirmek istediğiniz ilk şey dış görünümünüzdür (aniden değil, aynı anda bit), çünkü kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Baştan başlayın ve aşağıya çalışın. İlk şey ilk önce bir saç kesimi olsun. Yerel bakkalda bulabileceğiniz saç stillerini sergileyen dergiler var. Yüzünüze uygun bir şey seçin. Gerçekten zarif (veya içe dönük) bir görünüm için gitmek istiyorsanız, yüzünüzü örneğin ters çevrilmiş bir bob gibi çerçeveleyen bir saç modeli seçin. Omuz boyundan geçmesini istiyorsanız, video oyunu karakteri Rinoa Heartily gibi bir şey deneyebilirsiniz. Yüzünüzde ve cildinizde çalışın. Kuru cildiniz veya çatlamış dudaklarınız varsa, biraz nemlendirici veya dudak kremi kullanın. Yüzünüzün iyi görünmesini (ve en önemlisi, kendi kendinize) emin olun. Sivilceleriniz varsa, sivilce kremi satın alın ya da dermatoloğunuzu görmeye gidin. Doktorunuz antibiyotikleri veya akne ilaçlarını reçete edebilir. İsterseniz, sivilceleri kapatmak için makyaj kullanabilirsiniz, ama siz olmak istersiniz – bu çile, sahip olduğunuz şeyi geliştirmekle ilgilidir. Sağlıklı tutmak için egzersiz. Egzersiz yaparken, daha iyi bir şekil alırsınız ve kendiniz hakkında daha emin ve daha iyi hissedersiniz. Herhangi bir şeyi saklamaya ya da göstermeye gerek kalmadan kendinizle daha rahat olacaksınız. Yeni kıyafetler al. Dışarı çıkıp yepyeni bir gardırop almayın. Bu makul değil. Bir kıyafetle başlayın, sonra iki, sonra üç. Yakında, tüm dolabın değişti. Alışveriş yaparken resminizi aklınızda bulundurun. İntikam almak isteyen her şey, göze çarpan olmayı istememenizdir. Çöp giysileri veya çok fazla deri gösteren ipler almayın. Basit ol, ama güzel. Güzelce uyuşan bir kot pantolon al ve (popo çatlağını gösterme), ve sonra da onunla gitmek için güzel tanklar giy. Oraya da birkaç elbise (ya da etek) attığından emin ol. Göz kamaştırıcı parlak renkler giymek istemediğinizi akılda tutun – pastel renkler iyidir veya lacivert veya adaçayı gibi derin, zengin renkler. Unutmayın, zarif olmak için bir korse giymek zorunda değilsiniz.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.